Zdraví

Když chcete mít krásné a bohaté vlasy…

Máte jemné vlasy, které působí zplihle, bez objemu a bez lesku? Stále hledáte nějaký přípravek, který skutečně zabere? Nehledejte dál jeden přípravek, ale vyzkoušejte regenerační řadu GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů od Schwarzkopf.
Jemné kadeře mají slabý průměr vlasu a nemají tedy sílu udržet objem, který pracně vytvoříte. Právě proto rozšiřuje Schwarzkopf svoje řady péče o vlasy o GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů.

Regenerační řada pro jemné vlasy obsahuje tři základní výrobky:
Nový GLISS KUR regenerační Volume-šampon pro větší objem a sílu jemných vlasů myje oslabené vlasy skutečně šetrně. Již při mytí tak vlasy získávají sílu, pružnost s lesk.
Další efektivní zbraní regenerační řady GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů je GLISS KUR pěnový Volume-balzám pro větší objem a sílu jemných vlasů dokonale posílí celkovou stavbu vlasů a dodá přirozenou pružnost. S použitím pěnového Volume-balzámu ani rozčesávání nebude žádný problém. Kýžený výsledek, přinese také zcela nová Air-Foam Technologie, která využívá své speciální vzduchové pumpičky.
Třetí a poslední krok k bohatým vlasům je GLISS KUR Volume Power. Kúra určená speciálně pro dosažení maximálního objemu. Je skvělé, že účinkuje již ve vlhkých vlasech jako balzám (nevymývá se) a usnadňuje rozčesávání. Tvarovat a posilovat vlasy pomůže fénování, při kterém se projeví účinky termoaktivní receptury, která obsahuje posilovač vlasů.
U všech výrobků této řady působí Scan Repair Komplex v kombinaci s látkami zesilujícími průměr vlasu.
Tak a nyní můžete vyzkoušet něco nového a něco objemového pro vaše vlasy!
   
14.08.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Měla jsem šampon Gliss Kur, jenže byl tak drahý, že si ho nemůžu dovolit pořád.

    superkarma: 0 06.12.2003, 21:16:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme