Zdraví

Jestli chcete být skutečně in po celém těle, musíte si zajet až do Vídně.

Ve svých dotazech se nás poměrně často ptáte na nový módní trend, kterým je depilace a krášlení přirození. Co letí a kde vám mohou podobné zákroky udělat?
Připadalo mi nejpřirozenější zeptat u odborníků nejpovolanějších – v pražském Ústavu lékařské kosmetiky. Tam jsem však nepochodila, objednávací paní mi zděšeně a znechuceně řekla, že podobný zákrok prý ještě nikdo nechtěl provést, a pokud by chtěl, byl by pravděpodobně odmítnut. Vzala jsem Zlaté stránky a zkusmo obvolala několik kosmetických salonů – vesměs všichni depilují voskem, což by na citlivé partie nebylo možné použít, a kdo používá i jiné způsoby depilace, ten by zase nebyl ochoten takový zákrok provést.
Pak jsme si v redakci vzpomněly, že na podobné téma mluvila kdysi dávno na našem chatu Soňa Polonyiová, erotická odbornice na slovo vzatá. Soně jsme zavolaly a zjistily jsme poněkud překvapivé informace:
Ještě nedávno v Praze existoval kosmetický salon, který podobné zákroky prováděl (jediný v republice!). Jeho provozovatelka však měla takové potíže, že salon musel ukončit svou činnost, a nejbližším místem, kde si dnes můžete nechat udělat nějakou tu parádu na „pipinku“, je Vídeň. Ve Vídni je prý minimálně šest salonů, kde vám udělají, co si jen budete přát. A protože Soňa ve Vídni před nedávnem byla a o práci těchto salonů se zajímala, mohla nám říct, jaké jsou v současné době módní trendy.
Letí stále ještě vyholování podle šablonek do rozličných tvarů – srdíčka, trojúhelníčky, jak je libo. Můžete se nechat i obarvit, ale skutečným novým hitem jsou nalepené lesklé kamínky. Prý vydrží až tři neděle a je to velká paráda.
Úplně nejnovějším hitem z Londýna jsou šperky, které mají podobu miniaturních kalhotek zdobených štrasem a kamínky, prý jsou úchvatné a Soňa slíbila, že je bude mít na sobě přes džíny v některém z následujících Peříček – tak se dívejte, máte se prý opravdu na co těšit!

Toužíte také po nějakém erotickém zkrášlení? Připadá vám nechutné vyholovat a zdobit si přirození, nebo to považujete za půvabné a vzrušující? Napište nám své názory!
   
03.08.2001 - Zdraví - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Ťapina [*]

  No nemusím mít všechno

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:38:16
 2. avatar
  [13] Simba [*]

  Magdalenka: asi večer zavřela oči a připadala si jak gynekolog, samé pipinky ....:)))

  superkarma: 0 14.11.2003, 13:12:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme