Zdraví

Jsou pacientky ochotné nechat se od lékařů sexuálně obtěžovat?

Už spoustu let celá naše rodina chodí k rodinnému zubaři. Je to starší pán, říkám mu od dětství „strejdo“ a všichni ho chováme ve velké úctě.
O to větší bylo moje překvapení, když jsem k němu přišla naposledy. Je třeba podotknout, že z holčičky, která měla „strejdu“, se už stala dospělá žena. Pan doktor mi prohlédl zuby, našel kaz a řekl, že budeme vrtat. Sestřička už v ordinaci nebyla, protože jsem přišla až po skončení ordinačních hodin a pan doktor řekl, že to snad zvládneme sami. Vrazil mi vrtačku do úst, držel ji pravou rukou a levou rukou mi začal osahávat prsa. Ohradila jsem se, ale „strejda“ se jen smál a nerušeně pokračoval. Začala jsem se bránit a pan doktor mi po krátké potyčce řekl, že bych si měla asi najít jiného zubaře.
Když jsem se vzpamatovala ze šoku, zavolala jsem svojí matce a všechno jsem jí řekla. Matka nevypadala ani trochu překvapeně a řekla, že se jí to u pana doktora také několikrát stalo a že snad z toho nemusím dělat aféru. Zuby celé rodině dělá dobře a zadarmo, tak snad se nemusím pro pár sáhnutí hned tak rozčilovat.
Jsem z toho úplně v šoku a vůbec nevím, co mám dělat. Je jisté, že k tomuhle zubaři už nikdy nepůjdu, ale co mě skutečně trápí, je postoj mojí matky. Nikdy bych si nemyslela, že zaujme takovéhle stanovisko. Úplně jsem si jí přestala vážit. Proboha, co ona je ochotná strpět od toho starého obejdy za to, že nám všem spravuje zuby? Co mám dělat?

Denisa

Měla by si Denisa s matkou o tom promluvit? Jaké to je, když vás doktor takhle vydírá? Máte podobné zkušenosti? Napište nám své názory!
   
27.07.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [12] hubajda [*]

  Simba — #10 ty jo to je hnus

  superkarma: 0 06.11.2012, 23:03:23
 2. avatar
  [11] Ťapina [*]

  To jsou věci. Já jsem vždycky u doktora tak nervózní, že bych ho snad zabila, kdyby se o něco takového pokusi.

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:24:49
 3. avatar
  [10] Simba [*]

  Poslala by do pr... matku i doktora, nemusíš se nechávat ošahávat proto, aby měla zdarma zuby.

  1. na komentář reaguje hubajda — #12
  superkarma: 0 14.11.2003, 12:49:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme