Zdraví

Sluníčko láká k vodě a vy nemáte, co na sebe? Plavkové tipy pro vás.

Ať už se rozhodnete, že letos budete oslňovat své okolí v dvojdílných plavkách, nebo se raději trochu více zahalíte do plavek celkových, každopádně si i letos máte z čeho vybírat. Pláže a koupaliště letos ovládají svítivě jasné barvy jako žlutá, zelená nebo oranžová, které se dost často vyskytují v podobě květinových motivů. Ale velmi IN je také vojenská barva khaki, která sice na první pohled není moc sexy, ale v kombinaci s opálenou pokožkou vypadá fakticky moc dobře. Pro ty, kdo se chtějí u vody opravdu blýsknout, jsou tu zase materiály napodobující kovy, které se lesknou ocelovou modří, stříbřitou šedou nebo nádhernou zlatou. Pro vyložené konzervativky jsou tu ale stále také všechny odstíny modré a rovněž nikdy nestárnoucí černá, která pomůže milosrdně zamaskovat i nějaký ten špíček navíc.
Koneckonců, tukové polštářky můžete zcela elegantně a nenápadně zakrýt také módním doplňkem zvaným pareo, který se někdy prodává už s plavkami a to ve stejném dezénu, ale klidně si ho můžete vyrobit sama, a to ze šátku nebo z jakékoliv lehké látky, která se vám líbí a k plavkám se bude hodit. Pareo může být docela kratičké, těsně pod zadek, ale také třeba ke kolenům nebo až na zem, záleží jen na vás a na vaší odvaze.
Co se týká tvarů a střihů, slaví teď come back klasické trojúhelníkové plavkové podprsenky se šněrováním, ale také sportovnější varianta bikin s podprsenkou střiženou rovně, bez vykrojení a košíčků. Kalhotky jsou k mání v mnoha variantách – od odvážných kalhotek typu tanga až po nohavičkové trenkoplavky. Není od věci, pořídit si ve stejném vzorku třeba dva typy kalhotek k jedné podprsence, určitě se u vody užijí a vy máte na výběr. Stále vyhledávanějším typem plavek jsou také monokiny, protože opalování nahoře bez už dávno není něčím, kvůli čemu by vás vyhodili z pláže. Aspoň většinou…
Tak honem do plavek a užívejte si léta!
   
23.07.2001 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Simba — #2 to je sikovna vec Sml22Sml22

  superkarma: 0 06.11.2012, 23:07:33
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Ty na prvním obrázku jsou hezké.

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:23:22
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  A já blbka jsem si koupila černý

  superkarma: 0 03.12.2003, 10:47:50
 4. avatar
  [2] Simba [*]

  Pareo je super, mám 3, různé barvy, a často v nich chodím v parnu i v bytě.

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 14.11.2003, 11:00:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme