Zdraví

Chcete mít v létě krásné vlasy, pěknou bronzovou pleť a zdravé tělo?

I když je léto časem dovolených a odpočinku, málokdo z nás může opravdu upřímně říci, že o sebe v této době ideálně pečuje. Ženeme se za poznáváním dálek, trávíme dlouhé hodiny v autě, v autobuse nebo v letadle, opékáme se u moře, vystavujeme se slunci, jíme jen tak symbolicky a divíme se, že se cítíme unaveněji, než před dovolenou. Přitom pro sebe můžeme udělat pár opravdu dobrých věcí, které nezatíží ani náš letní rozpočet ani naši cestovní kabelu. Z nabídky přírodních, vitaminových a minerálních potravinových doplňků HARMONY LINE jsme pro vás vybrali několik žhavých letních typů:
I přes varování lékařů se v létě snažíme chytat bronz. Ale nic se nemá přehánět. Kromě toho, že byste neměli pobývat na ostrém sluníčku v nejkritičtějších poledních hodinách, je dobré už nějaký ten týden před dovolenou začít užívat Beta karoten HARMONY LINE, který je jedním z důležitých antioxidantů, chrání vaši pleť před škodlivými účinky ultrafialového záření, podporuje přirozené zhnědnutí kůže, ale také přispívá k obranyschopnosti organismu a pomáhá oddalovat příznaky stárnutí.
V létě také více trpí naše vlasy. Působí na ně slunce, prach cest i slaná mořská voda. A také nedbalá životospráva. Přípravek Hair fit HARMONY LINE vhodně a nenásilně doplňuje naši stravu o látky nezbytné pro zdravý růst vlasů. Obsahuje pantotenát vápenatý (udržuje přirozenou barvu vlasů), biotin (příznivě ovlivňuje jejich kvalitu), zinek (podporuje růst vlasů) a selen (chrání vlasy před jejich předčasným stárnutím).
I v létě se můžeme potkat s různými infekcemi, které naše cestováním zmožené tělo dovedou pěkně potrápit. Naši obranyschopnost je proto dobré posílit pomocí přípravku Echinacea HARMONY LINE, který obsahuje přírodní extrakt byliny třapatky nachové, která má příznivý vliv na odolnost lidského organismu. Zlepšuje schopnost bílých krvinek pohlcovat bakterie, podporuje tvorbu protilátek v organismu a má protibakteriální i protivirové účinky.
I o prázdninách přicházejí stresy, únava, neklid. V takovém případě je dobré sáhnout po potravinovém doplňku zvaném Ženšen HARMONY LINE, který má povzbuzující účinky, podporuje normální fyziologické procesy v organismu, uklidňuje, působí kladně na životní energii, zvyšuje obranyschopnost organismu a příznivě ovlivňuje metabolismus.
V létě také potřebujeme být fit a bystře myslet. Extrakt z jinanu dvoulaločného Ginkgo biloba HARMONY LINE má nejen příznivé účinky na krevní oběh a cévy, působí preventivně proti infarktu a vzniku mozkových příhod, ale také kladně ovlivňuje paměť a další mozkové funkce.
   
09.07.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  beta karoten hodne pouzivam a nemam problem ze by se v lete spalila a celej rok jsem hneda

  superkarma: 0 06.11.2012, 22:49:49
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Biloba

  superkarma: 0 03.12.2003, 19:23:52
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Zrovna piju zelený čaj s Ginkgo bilboa ....

  superkarma: 0 14.11.2003, 10:22:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme