Zdraví

S webovou stránkou Aquafresh ani nevíte, že máte zuby.

Existují témata, která jsou přístupná jen někomu. O dietách zásadně diskutují ženy, o ženách zase muži. Mrňata hoví hračkám a teenageři zase mobilním telefonům a snowboardům. Ale zuby, ty máme všichni a každý o nich víme své. Kdo se o ně dobře stará, ani neví, že je má.
Abyste ani vy nevěděli, že se zuby mohou být nějaké potíže, pojďte se s námi podívat na nové internetové stránky Aquafresh. Můžete se tu dočíst podrobnosti o výrobcích ( zubní pasty, zubní kartáčky, ústní vody…), praktické rady odborníků o zubních kazech a správném postupu při čištění zubů.
Pokud zabrousíte na stránky http://aqua-fresh.cz, můžete se také on-line zeptat odborníka–stomatologa na své problémy se zuby a on vám zpětně odpoví e-mailem. Je tu dokonce i chatovací sekce a „zábavná“ zubní část webu, kde si můžete stáhnout efektní Screensavery a Wallpapery.
Možnosti dozvědět se více rad a poučení, co s dětským chrupem ocení hlavně maminky, které mají doma neposedné děti, které mají problém s čištěním zubů. Formou legrační pohádky pro nejmenší je dětem vysvětleno, jak je důležité bojovat s kazy v zubech.
Můžete tady i vyhrát, na stránkách právě probíhá soutěž o 100 balíčků v hodnotě 200 Kč! Ptáte se, co obsahuje lákavý „zubní“ balíček v soutěži? Aquafresh Fresh´n´Minty v pumpičce, Aquafresh Whitening, kartáček X-Active Compact, kartáček X-Active Standard a ústní voda Mint! A protože soutěžit může úplně každý, jak je psáno v pravidlech soutěže, nechcete zkusit štěstí i vy? Třeba zrovna vy se dostanete mezi prvních 100 soutěžících, kteří balíček vyhrají. Stačí jen kliknout na http://aqua-fresh.cz a můžete začít. Tak do toho!
   
02.07.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  chodim pravidelne

  superkarma: 0 06.11.2012, 22:51:58
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Já chodím k zubařce ráda. Naposled - to je před pěti lety - tam bylo naprosto krásně

  superkarma: 0 06.12.2003, 20:58:27
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  elfos: teď už ano, konečně jsem našla zubařku, ke které se nebojím.

  superkarma: 0 14.11.2003, 10:12:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme