Zdraví

Buďte v pohodě a Wellness celé léto!

Wellness je stav dokonalé lidské harmonie. V roce 1956 byl tento koncept vytvořen americkým lékařem dr. Dunnem, který spojil slova „fitness a „well-being“. Tělo, mysl a duše by měly být vzájemně v rovnováze. Wellness je koncept lepší osobní fyzické kondice, energie a dobré nálady.
Relaxujte a načerpejte novou energii!
Nečekejte na vaši dovolenou! Wellness je motem vaší osobní harmonie. Načerpejte novou energii relaxací vašeho těla, mysli a duše. Dopřejte si ráno stimulační a osvěžující sprchu Wellness! Udělejte si v práci krátkou přestávku – zavřete oči a myslete na něco pozitivního! Zakončete den relaxační koupelí ve vlastní oáze Wellness. Nejdůležitější je zcela se koncentrovat na oázu harmonie. Tím bude vaše tělo a duše opět v rovnováze.

ZKUSTE:
Masážní proud
Nechte teplý proud sprchy stékat přímo na záda. Protáhněte záda do oblouku jako kočka, dýchejte zhluboka a přejděte do mírného podřepu. Fantastický pocit, který uvolní vaše záda.
Povznášející proud
Střídání studené a teplé vody stimuluje cirkulaci a působí příznivě na vaši pleť. A zde je návod, jak toho dosáhnout: začnete jako obvykle nejprve teplou vodou, pak ji změňte na studenou a nasměrujte proud také na ruce a hruď.
Ambiente
Přeměňte vaši koupelnu na malou oázu Wellness! Vonné svíčky dodají tu správnou vůni: vanilka přispívá k relaxaci, citrus a eukalyptus jsou stimulující. Květiny, čerstvé ovoce a správná teplota vytvoří onu příjemnou atmosféru. Poslední věc, která zde ještě chybí je vaše oblíbené CD a pak už nic nezabrání tomu, abyste zapomněli na každodenní život a ponořili se do harmonie Wellness.
Feng-Shui-Beauty
Správné světlo je pro Wellness velice důležité! Ostré světlo má negativní dopad na vaši náladu a navíc zvýrazňuje sebemenší vrásky. Příjemné osvětlení dokáže špatnou náladu odehnat, vy se uvolníte a budete se jednoduše cítit skvěle.

Horká lázeň, příjemná hudba, jemné osvětlení a spousta pěny Fa Wellness Systém! Nezní to jako prima zakončení dne?
Relaxovat ovšem můžeme už ráno a to se sprchovými gely Fa Wellness Systém! Rychlá sprcha po ránu s příjemným a zvláčňujícím sprchovým gelem vás zaručeně nastartuje pro nadcházející den!
Okouzlující požitek z příjemné koupele si můžete dopřát s pěnami Fa Sea Extract, Fa Green Tea Jasmine nebo Fa Orange Blossom.
Sprchové gely si vychutnáte v atraktivních aromatických vůních Fa Sea Extract Spa, Fa Green Tea Spa anebo Fa Bamboo Essential Spa, Fa Spring Flower Spa.
   
02.07.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Ťapina — #5 ja take

  superkarma: 0 06.11.2012, 22:52:40
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Simba: Ten právě teď mám

  superkarma: 0 06.12.2003, 20:57:45
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Masážní proud miluju a vůně při koupání taky.

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 06.12.2003, 20:57:34
 4. avatar
  [4] Simba [*]

  Mám ráda Fa, třeba Fa Žlutý meloun. Vždy krásně provoní pokožku i koupelnu.

  superkarma: 0 14.11.2003, 10:46:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme