Zdraví

Malá, nebo velká prsa?

Skoro většina žen je nespokojená se svým poprsím. U mnoha žen se dostavuje tento pocit až po porodu, kdy prsa díky fyziologickým změnám změní často tvar a pevnost. Také dalším specifikem žen je prožívání nepříjemného hormonálního stavu těsně před menstruací – „premenstruačního syndromu“ - PMS. Netrpí jím všechny ženy, ale čas od času jej pocítí každá.
Na minulý čtenářský dotaz nám odpověděla MUDr. Myslíková, co dělat, pokud jste hubení, máte malá prsa a trápí vás jejich velikost. Pokud zrovna nemáte na svém kontě částku na plastickou operaci a pokud se na ni necítíte, nabídla čtenářkám jistý přípravek, po kterém by se měla prsa zvětšit či alespoň změnit tvar. Je ovšem dost drahý a výsledek není zaručen. Nabízíme vám další tip, o kterém jsme již psali – přípravek HerBust. HerBust je patentovaným stoprocentně přírodním preparátem. Jeho složení je důkladně sestaveno z bylinek, které již po staletí či tisíciletí užívali lékaři na vše spojené s léčbou problémů ženského pohlavního ústrojí a jeho fungování. Nejde tedy o chemickou záležitost či hormonální pilulky. HerBust působí na poprsí, na jeho tvar a velikost – podle toho, jak ho užíváte. To ale není jen jediná jeho přednost. Hlavní jeho předností je srovnání rovnováhy v celém ženském těle. Pokud tedy trpíte nepříjemnými stavy před menstruací, či se nezvratně blíží přechod a dostavují se první známky tohoto nepříjemného období, bylinky HerBustu vám pomohou.
V Americe je HerBust oblíbeným přípravkem žen a zatím dosud jediná nereklamovala jeho nedostatky. Co se týká ceny, jedno balení stojí 1100 Kč a můžete si ho objednat na webových stránkách www.herbust.cz. Zde si můžete také přečíst i další doplňující informace o přesném složení, o tom, jak působí a proč má jeho užívání vliv na velikost či tvar poprsí.

Zde jsou další články, kde si můžete o HerBustu přečíst:
Pěkná prsa (23.4. 2001)
Pro harmonii a krásu (14.5. 2001)
Bylinky pro krásu a zdraví (21.5. 2001)
   
11.06.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [16] hubajda [*]

  Simba — #14 ja take

  superkarma: 0 06.11.2012, 22:32:04
 2. avatar
  [15] Ťapina [*]

  Mohly by být trochu větší, ale to třeba ještě přijde - i bez bylinek

  superkarma: 0 06.12.2003, 21:09:24
 3. avatar
  [14] Simba [*]

  Já jsem s velikostí spokojená, spíš se snažím je zpevnit. Takže zkusím to plavání.

  1. na komentář reaguje hubajda — #16
  superkarma: 0 14.11.2003, 09:53:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme