Zdraví

Chystáte se do plavek? Jak si poradit s celulitidou?

Až se nás léto zeptá, co jsme dělaly na jaře, sotva která z nás bude moci upřímně a podle pravdy odpovědět: „Pravidelně jsem chodila do posilovny a svůj pohybový režim jsem doplňovala aerobikem a plaváním.“ Přesto se ale okamžik pravdy, kdy se budeme muset svléknout do plavek, nezadržitelně blíží. Takže honem hledáme a pídíme se po tom, jak si vylepšit postavu na poslední chvíli. Jedním z největších strašáků našeho dokonalého vzhledu je celulitida, která zdaleka netrápí jen ženy s nadváhou. Jedním z tipů, jak se s celulitidou s úspěchem vypořádat, je Gel proti celulitidě z řady MULTIACTIVE od Margaret Astor.
Gel proti celulitidě Multiactive, který obsahuje AHA kyseliny a změkčující enzymy, napomáhá odstraňovat tukové buňky uložené na problematických místech. Navíc díky svému složení pleť okysličuje a zjemňuje, takže pak nejen opticky vypadá hladší, ale při dlouhodobém používání gelu se pokožka stává pružnější a hedvábně jemnou. Krém se velmi rychle a rovnoměrně vstřebává a zanechá pokožku příjemně hydratovanou a dokonale ošetřenou. Nezapomeňte ale, že účinek se umocňuje cvičením a pravidelnou masáží problematických míst. Nemusíte chodit na masáže k odborníkovi. Stačí masážní žínkou třít problematická místa a pak vetřít Gel proti celulitidě a masírovat.

Masáž proti celulitidě
Naneste si dostatečné množství přípravku do obou dlaní a krouživými pohyby masírujte problematické partie. Důkladně se věnujte především bokům a hýždím. Položte si dlaně na boky tak, aby prsty směřovaly k hýždím. Pak krouživými pohyby masírujte problematická místa. Promasírovat je můžete navíc jemným „poštipováním“. Po každé aplikaci si dopřejte ještě krátké cvičení na dané partie.
Díky masáži a aktivním látkám přípravku se mikrocirkulace v podkoží dá do pohybu. Z tukových buněk se sice uvolnil tuk, ale pozor - nezmizel. Zlikvidujete ho jedině tím, že ho spálíte, to znamená přeměníte v energii. A to už je práce pro vaše svaly. Musíte je trochu rozhýbat. Jinak uvolněný tuk zůstane v podkoží a ani použitím sebelepšího přípravku proti celulitidě nedosáhnete kýženého výsledku.

Gel proti celulitidě Multiactive od Margaret Astor můžete vyhrát v soutěži, kterou najdete na hlavní straně magazínu!
   
21.05.2001 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 moje rec Sml22Sml22Sml22Sml67

  superkarma: 0 06.11.2012, 00:01:22
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Tomu nevěřím, žádný krém sám o sobě nepomůže.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 20:47:38
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Také bojuji proti celulitidě, tento gel jsem ještě nezkoušela.

  superkarma: 0 14.11.2003, 09:38:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme