Zdraví

Testujte s námi krycí hydratační make-up Hydrasense od Rimmel. Zúčastněte se naší nové soutěže a testu!

Každá žena ví, že nejdůležitější složkou dokonalého nalíčení je kvalitní make-up, který sjednotí vzhled pleti a zároveň ji ošetřuje a chrání. Make-up Hydrasense od Rimmel v sobě spojuje výhody krému společně s výhodami podkladové báze. Snadno a rovnoměrně nanáší jako krém a dodává pleti přirozený a sametový vzhled jako podkladová báze. Tento základní make-up pro normální až suchou pleť pomáhá pleti odolávat stresujícímu životnímu stylu a vlivům stále se zhoršujícího prostředí. Zároveň ji zvlhčuje a dodává jí dokonalou péči. Dlouhotrvající a super hebký podklad zajistí nejen oslnivý vzhled v každém okamžiku, ale díky jedinečnému systému hydratace bude vaše pleť vypadat krásná mnohem déle.
Hydrasense obsahuje tři přírodní rostlinné výtažky, takže je nejen jemný, ale zaručuje také přirozené a účinné zvýšení potřebné hydratace po celý den.
Výtažek ze slunečnicového semínka je přírodní zvlhčovadlo, které se používalo k ošetření pleti už před 500 lety. Výtažek ze slunečnicového semínka je znám svými uklidňujícími, zvláčňujícími a antioxidačními účinky.
Květinové heřmánkové mléko je výtažkem z okvětních plátků heřmánku a je známé svými léčivými a zklidňujícími účinky.
Orchideové květinové mléko je výtažek z exotické květiny, jež poskytuje ochranu před poškozením vlivem životního prostředí, je velmi účinným anitoxidantem a ošetřuje namáhanou pokožku.
Jedinečné složení a dlouhotrvající vlastnosti make-upu Hydrasense zajišťují svěže vypadající a příjemný vzhled od okamžiku aplikace až po odlíčení. Díky Hydrasense bude vaše pleť vypadat stále svěže a dokonale.
Speciální "polštářkové“ částečky, které Hydrasense obsahuje, opticky minimalizují jemné vrásky, takže pleť působí jemnějším dojmem. Tomu napomáhají také jemné mikročástice, které rozptylují světlo. Díky Hydrasense vypadá pleť nejlépe, jak vůbec může.
25 čtenářek bude mít možnost tento make-up otestovat "na vlastní kůži". Zapojte se do soutěže a snad se štěstí na vás usměje. Po 14 dnech vás poprosíme o zodpovězení několika jednoduchých otázek, které se budou týkat vaší zkušenosti s make-upem Hydrasense od Rimmel.
   
04.05.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  ja mam Avon

  superkarma: 0 05.11.2012, 22:56:00
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Rimmel mám, ale ne tehnle .

  superkarma: 0 06.12.2003, 19:35:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme