Zdraví

Chcete se cítit fit a svěží?

Ať už vás souží jarní únava, zmáhá vás stres v práci nebo jen potřebujete dobít baterky, neměli byste skládat ruce do klína a čekat, až to samo přejde a energie se dostaví. Proč přírodě trochu nepomoci, když ona sama nám nabízí tolik dobrého a užitečného. Pro harmonii svého těla a své duše můžete zkusit třeba některý z potravinových doplňků řady Harmony Line. Uvidíte, že zakrátko se budete cítit o hodně lépe.
Například přípravek HARMONY LINE Antioxidant komplex + beta karoten + vitamin C a E + zinek + selen je vhodný pro prevenci civilizačních chorob, neboť díky antioxidačním účinkům (speciální kombinace selenu, zinku, beta karotenu a vitaminů C a E) pomáhá chránit organismus před škodlivými vlivy volných radikálů a udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, předcházet srdečním potížím a má příznivý vliv na cévní systém. Kromě toho působí příznivě při zpomalování procesu stárnutí buněk a urychluje regeneraci svalů.
Koenzym Q 10 HARMONY LINE je také vydatným pomocníkem při prevenci vzniku civilizačních chorob včetně rakoviny, pomáhá předcházet únavě a stresu, příznivě ovlivňuje ochranný systém organismu, zvyšuje fyzickou aktivitu a kladně ovlivňuje látkovou výměnu. Koenzym Q 10 je přírodní látka, která se nachází v lidském těle. Je nepostradatelná pro normální funkci srdce a působí také jako katalyzátor reakcí životně důležitých pro naše tělo. Do organismu člověka se koenzym Q 10 dostává potravou (hovězí, skopové a rybí maso, játra, srdce, vejce), ale technologie přípravy potravin koenzym Q 10 ničí. Je proto vhodné denní dávku této důležité látky doplňovat podáváním přípravku s obsahem koenzymu Q 10. Koenzym Q 10 je vhodné doplňovat po 40. roku věku, při zvýšené fyzické a psychické zátěži a během nemocí, kdy hladina koenzymu Q klesá.
Ženšen je po staletí známou léčivou bylinou, které pro své účinky na lidský organismus patří mezi látky o nichž je známo, že zvyšují odolnost proti stresu a celkově posilují tělesnou a duševní kondici. V řadě přípravků HARMONY LINE proto nesmí chybět výtažek z této rostliny nazvaný jednoduše Ženšen. Ten podporuje vitalitu a kladně působí na životní energii, pomáhá posilovat ochranné schopnosti organismu, příznivě ovlivňuje metabolismus, snižuje riziko vzniku stresu a napětí, podílí se na zlepšení zažívání a dýchání a také podporuje plodnost. Uklidňuje a relaxuje lidský organismus, a proto se používá k odstranění stresu a únavy. Je vhodný pro posílení imunitního systému, ke zvýšení výkonnosti a pro zlepšení paměti. Podílí se na celkovém zlepšení psychického stavu.
Na jaře mnoho žen trápí problém nadbytečných kilogramů. Chvíle pravdy, kdy budeme muset do plavek, se blíží. Vyzkoušejte Jablečný ocet + vitamin E a C HARMONY LINE, který tím, že pozitivně ovlivňuje metabolismus a funkci střev, napomáhá redukci váhy, působí pozitivně na nervovou soustavu a pomáhá upravovat nepravidelnou činnost srdce. Obsahuje také vitamín C, který je důležitý pro zdravé kosti a zuby a napomáhá vstřebávání železa, vitamín E zase působí jako antioxidant a zabraňuje oxidaci tukových částic, čímž chrání cévy před kornatěním, a přispívá k regulaci krevního srážení.
   
11.04.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  jablecnej ocet nepomaha Sml23Sml23

  superkarma: 0 05.11.2012, 22:39:56
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Jablečný ocet jsem pila v nápoji, ty tabletky určitě chutnají líp, ale jenom jestli taky účinkujou.

  superkarma: 0 06.12.2003, 19:51:43
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Každé jaro si dáváme očistnou kůru - ženšen. Myslím, že to pomáhá.

  superkarma: 0 13.11.2003, 15:18:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme