Zdraví

Čtenářky Ženy-in testují vlasovou kosmetiku Lybar! Chcete být jednou z testujících?

Milé čtenářky, právě dnes na stránkách našeho magazínu startujeme akci, kterou jsme nazvaly MĚSÍC KRÁSNÝCH A ZDRAVÝCH VLASŮ NA ŽENA-IN.CZ. Až do konce dubna vám budeme přinášet každý týden několik zajímavých článků týkajících se péče o vlasy, vlasové kosmetiky a účesové módy. Kromě toho jsme pro vás připravily v rámci této akce zajímavé soutěže. První a největší z nich je Žena-in testuje tradiční vlasovou kosmetiku Lybar Original. Na hlavní straně magazínu najdete soutěž, ve které 20 z vás může nejen vyhrát balíček vlasové kosmetiky, ale také se zúčastnit dalšího čtenářského testu magazínu Žena-in.cz a kosmetiky Lybar. Po třech týdnech testování vylosované čtenářky poprosíme o zodpovězení několika jednoduchých otázek ohledně jejich osobní zkušenosti s kosmetikou Lybar, kterou vyhrály..

Neparfemovaná kolekce vlasové kosmetiky s názvem Lybar Original modrá řada je určena ženám i mužům, kteří upřednostňují jednu osobní vůní nebo jim parfemované výrobky prostě nevyhovují. Podobně jako ostatní přípravky vlasové kosmetiky obsahuje i Lybar Original modrá řada látky, jež příznivě působí na zdraví a krásu vlasů. Lak, tužidlo a gel obsahují keratin a kombinaci vitamínu B3 a provitamínu B5, navíc pak důležité UV filtry, chránící vlasy před škodlivým zářením.

Co všechno „Modrá řada“ Lybar Original zahrnuje?
Lybar Original Trend lak na vlasy se silným tužícím účinkem a neutrální parfemací. Mimo keratinu a vitamínů obsahuje i důležité UV filtry. Lak je vhodný pro všechny typy účesů, kterým dodá tvar, objem a zároveň je spolehlivě ochrání před sluncem, větrem i vlhkostí. Lak se snadno vymývá i vyčesává.
Lybar Original vyživující pěnové tužidlo silně tužící je vhodné k úpravě všech typů vlasů. Zpevní váš účes a dodá mu objem a tvar. Obsahuje mimo kombinace keratinu, vitamínu B3 a provitamínu B5 také jojobový olej. Napomáhá regeneraci vlasové pokožky, zlepšuje vzhled vlasů a eliminuje nepříznivé účinky prostředí na vlasy. Obsahuje i UV filtry, jež zajišťují celoročně ochranu vlasů před sluncem.
Lybar Original vlasový gel extra silně tužící je vhodný pro úpravu a modelování široké škály účesů, dodává jim tvar, pružnost a lesk. Snadno se vyčesává a vymývá. Kromě keratinu a kombinace vitamínů obsahuje i UV filtry.
Lybar Original šampon 2 v 1 s vitamíny a elastinem pro všechny typy vlasů je určen k častému mytí pro všechny typy vlasů. Kondicionační složky tohoto přípravku dodávají vlasům hebkost, vláčnost, lesk a usnadňují jejich rozčesávání.

Přípravky Lybar Original modrá řada můžete zakoupit v běžné maloobchodní síti, specializovaných prodejnách i supermarketech a nebo na internetu ve specializovaném e-shopu mujobchod.atlas.cz.

Výherkyně - testující čtenářky:
Fabia, Kačák, Jolanka, Melisanda, Radu, sarobrouk, klarinetek, Lila, potapka, Tiviana, Poisson, Marbul, Friday, lmko, Bianca, iveta, zázuna, kiki, Peřinka, Anjelika
   
02.04.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  ja pouzivam niveu

  superkarma: 0 05.11.2012, 22:32:56
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Lybar mám, ale moc ho nepoužívám.

  superkarma: 0 06.12.2003, 19:11:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme