Zdraví

Mít tak krásnou a hebkou pokožku...

Chcete své pokožce dopřát hydrataci, péči a ochranu? Zkuste to prostřednictvím žhavé novinky známé kosmetické řady Dove. Nová tělová mléka Dove Silk pro suchou a Dove Silk pro normální pokožku nabízejí jednoduchý a spolehlivý způsob, jak dodat tělu potřebné výživné látky, které zanechávají pokožku sametově hebkou a pružnou po celý den. Tato tělová mléka obohacují stávající řadu produktů pro každodenní péči o pokožku.
Mít krásnou, hebkou pokožku, pokud možno do vysokého věku, je přáním každé z nás. To však znamená neustálou péči a překonávání překážek, které nám klade sama příroda. Přírodu je ale možné přelstít neustálou péčí a dokázat, že její zákony pro nás nejsou nepřekonatelné. Ačkoliv se může zdát, že péče o normální typ pokožky není až zase tak nutná, není tomu tak. Oba typy, suchý i normální potřebují jak vyživovat, tak chránit. A proto Dove přichází s řešením pro oba typy pokožky – jsou tady pro vás nová tělová mléka Dove Silk pro suchou a normální pokožku.
Základem obou variant tělových mlék je komplex účinných hydratačních látek, lipidů a glycerinu, jež vydatně hydratují naši pokožku a zajišťují dlouhotrvající ochranu před jejím vysoušením po celý den. Dove Silk pokožku nejen „zavlažuje“, ale za pomoci vitamínu E rovněž zvyšuje její obranyschopnost před vnějšími vlivy. Tělová mléka Dove Silk působí na pokožku jako balzám, jenž se snadno rozetře, téměř v okamžiku vstřebá a pokožka zůstává hebká bez nepříjemně mastného pocitu.
Tělová mléka Dove Silk pro suchou a normální pokožku mají sice téměř shodné složení, jednoznačně se však odlišují svojí kompozicí. Dove Silk pro suchou pokožku je charakteristické bohaté krémové mléko, zatímco Dove Silk pro normální pokožku je o poznání lehčí.
   
20.03.2001 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 me zas voni

  superkarma: 0 05.11.2012, 22:27:01
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Dove mi nevoní a nelíbí se mi ty lahvičky.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 19:21:50
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Od Dove jsem těl. mléko ještě neměla, ale ráda používám sprchové gely a tekuté mýdlo. Příjemně vše voní.

  superkarma: 0 13.11.2003, 14:40:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme