Zdraví

Módu mají stále ve svých spárech zvířata!

V posledních letech se v módě usadily - jak se zdá na delší dobu - různá zvířata. Řeč není o chovatelské módě, nýbrž o módních trendech v oblečení. I když leckdy by bylo vskutku originální a šokující zkombinovat zvířecí motiv na oděvu s tím samým zvířetem na vodítku. Co kdybyste přišla na večírek s kabelkou a v botách s kravími skvrnami a za sebou táhla chudáka Stračenu? Ovšem objevit se ve společnosti s hadem omotaným kolem krku nebo smyslně kolem pasu, to už by bylo něco! Ano, po všech těch puntíkatých leopardech, pruhovaných zebrách a skvrnitých krávách se stále drží na vrcholu žebříčku popularity hadí kůže. Tento vzor je ve výlohách drahých butiků vidět naprosto na všem – na kalhotách, sukních, tričkách a bundičkách. Neopomenu také připomenout neodmyslitelné kabelky všech možných tvarů a boty, nejlépe na vysokém podpatku. Vše co se týká hadů je ale v úzkých přiléhavých variantách, aby si lovený objekt myslel, že proměna v záhadné zvíře bude dokonalá a už jen chybí poslední krůček k převtělení.
Lovený objekt - protože každý oděv se zvířecím motivem evokuje v druhém pohlaví podvědomě návrat k přírodě a rozjitření sexuálních pudů. Takže ať chcete nebo ne, když si vyjdete v pěkně upnutém hadím tričku po ulici, budou na vás ostatní muži koukat na jako na smyslnou krajtu nebo užovku, která je provokuje sexuální výzvou. Pokud se vám zdají hadí modely v obchodech drahé, zakupte hadí látku a ušijte si vlastní model sami. Jen dbejte na přiléhavost, volné kalhoty či dokonce bohatá nařasená hadí sukně by působila poněkud groteskně a při chůzi po ulici byste vypadala spíš jako přežraný had, který se může sotva hnout, jelikož právě sežral krysu a začíná trávit.
   
19.02.2001 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Simba — #1 to je humus

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:56:19
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: To je teď děsně moderní, viděla jsem takové sukně. No děs.

  superkarma: 0 03.12.2003, 19:12:02
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Naprosto úžasné jsou imitace hadí kůže ve fialkové barvě a světle zelené .... fakt jsem takové modely viděla a musela jsem se smát.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 13.11.2003, 13:03:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme