Zdraví

Jak jsem se milovala pár hodin před porodem.

Když jsem si přečetla článek o mladé ženě, která se snažila řešit své manželské problémy nevěrou v době těhotenství, vzpomněla jsem si na svůj vlastní těhotenský erotický zážitek. Je to sice trochu z jiného soudku, ale ráda se s ostatními čtenářkami o svůj příběh podělím.
Čekala jsem tehdy svoje druhé dítě a přenášela jsem ho už skoro čtrnáct dní. Ačkoliv jsem byla jak se říká na rozsypání, můj manžel měl šílené sexuální chutě a pořád mě přemlouval, že se budeme milovat. Měla jsem trochu strach, aby se něco nestalo miminku, když popustíme uzdu vášním, tak jsem se na kontrole zeptala pana doktora, jestli to můžeme dělat – aspoň na krajíček… A on se smál a říkal: „Jakýpak na krajíček! Úplně normálně to dělejte!“
Manžel byl z té noviny radostí bez sebe a od té chvíle jsme byli v posteli několikrát denně. Musím říct, že na své si přišel nejen manžel, ale i mne to bavilo víc než kdy předtím.
No, a jednou, když jsme se takhle veselili, ucítila jsem, že mi praskla plodová voda. Vykřikla jsem: „Ježiši, praskla mi voda!“ A manžel - celý vyjukaný - všeho nechal a utíkal vypínat hlavní uzávěr vody v domě. Myslel si totiž, že nám praskla voda v koupelně. Musela jsem se smát a řekla jsem mu, ať nikam neutíká a raději ať najde klíče od auta, že pojedeme do porodnice.
Tereza
   
14.02.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 taky si rikam

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:43:20
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Tenhle obrázek už tu byl, u jiného článku

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 18:52:42
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  no, tomu říkám pochopení situace

  superkarma: 0 13.11.2003, 12:42:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme