Zdraví

Testujte s námi nový hydratační krém Pond´s!

Každá z nás určitě ví o čem je řeč, když se mluví o suché „žíznivé“ pleti a potřebě nanášet krém na pleť několikrát denně za sebou. To samé platí i pro normální pleť, která se zdá bezproblémová, ale stejně je potřeba o ní pečovat. Proto byl vynalezen nový druh krému, 20 hodinový hydratační krém, který uvolňuje vláhu do pleti postupně a tím zaručuje rovnoměrnou hydrataci po dobu 20 hodin!
Pond’s 20 hodinový hydratační krém pro denní a noční péči aktivně hydratuje a chrání pleť před vysušováním až po dobu 20 hodin a dodává jí nezbytnou vlhkost po celý den. Tento nemastný hydratační krém bohatý na vitamíny A a E obsahuje mikročástečky, které pomalu uvolňují vláhu do pleti až po dobu 20 hodin či do chvíle, než je pleť znovu čištěna. Nepřetržitě zásobuje vaši pleť vláhou, tím zabraňuje jejímu vysušování a udržuje ji pevnou, jemnou a zdravou. Je vhodný pro pleť normální až suchou, rovněž pro denní i noční péči.

30 ČTENÁŘEK, KTERÉ BYLY VYLOSOVÁNY V SOUTĚŽI PRÁVĚ TESTUJE TENTO NOVÝ HYDRATAČNÍ KRÉM POND´S!
30 našich čtenářek, které byly vylosovány dostaly zdarma k testování jedno balení Pond´s 20 hodinového hydratačního krému a tím se zúčastnily exkluzivního testu, který pořádá magazín Žena-in.cz. Po třech týdnech testování čtenářky poprosíme o zodpovězení několika jednoduchých otázek ohledně jejich osobní zkušenosti s krémem a po jejich zodpovězení ještě získají malý dárek zn. Pond´s.
Těšte se na další článek o problematice a péči o pleť a na další testování! Pokud jste se nezapojily do tohoto testu, příště se štěstí může usmát zrovna na vás!

Vylosované výherkyně, které testují krém Ponds:
Judith, Augustýna, Janek, Beranka, Svobodka, Michala, Sharon, Dudek, Grafik, Stařenka, Monina, nána, Věra, Renatta, Jelena, Muška, lucka*, depina, Protiva, Kytka, Vlaďka1, mysa, Křížovka, Petra Smrčková, gugana, Káča M., Page, Helada, Terka, Vichřice.
   
12.02.2001 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] hubajda [*]

  bodl by Sml22Sml22

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:45:40
 2. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Mně krémy obecně moc nevyhovujou. Mám Niveu, ale používám ji minimálně. Je mi nepříjemné to nanášení .

  superkarma: 0 06.12.2003, 18:54:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme