Zdraví

Moje kamarádka mi čím dál tím víc pije krev!

Poslední dobou mě dost trápí vztah s mojí kamarádkou. Jsme obě na mateřské dovolené a tak bych mohla být ráda, že mám někoho, s kým nás spojují společné problémy jako plíny, zoubky a tak. Jenže já už jí mám poslední dobou opravdu plné zuby. Seznámily jsme se vlastně tak, že její a můj manžel pracují v jednom podniku. Tak nás dali dohromady. Jenže Katka je přece jen dost jiná než já a nejhorší je, že já jí nedokážu říct, že mě nebaví její každodenní telefonáty o tom, co měla její sousedka k obědu a co dostali v butiku za rohem. Nejhorší je, že její povaha je tak trochu „venkovská“. Prostě nesnese, aby měl někdo jiný něco, co ona nemá. Takže když jsem jí řekla, že můj manžel bude chodit na tenis, hned mi hlásila, že její muž si koupil permanentku na squash. Když jsem naší Verunce koupila nový sporťák, tak ona Vojtíškovi hned pořídila taky nový kočárek, že prý ten starý se porouchal. Ani jsem se pak nedivila, že hned co jsem dostala od našich k Vánocům nové kozačky, že Katka se třetího ledna chlubila s novýma botama. Naposled jsem se před ní neopatrně zmínila, že se chystáme na hory do Pece pod Sněžkou. Nejdřív sice trochu fňukala, že oni letos teda nikam nejedou, protože nemají peníze. Ale za pár dní už mi psala SMS, že sehnali skvělý ubytování ve Špindlerově Mlýně, v jednom úplně nově rekonstruovaným penzionu. Musím říct, že mi tímhle svým chováním Katka hrozně pije krev. Vlastně bych se s ní ani jinak nebavila, kdyby nebylo těch našich manželů a našich dětí. Ale já jí prostě nedovedu říct: Už mi nevolej. Co mám dělat? Mám s ní dál udržovat neupřímný vztah, nebo jí prostě přestat brát telefony? Jak se zbavit „nepohodlné“ kamarádky?
Světlana
   
02.02.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [12] hubajda [*]

  Simba — #10 jo to me je silne podvedome tez mam takovou spoluzacku jen nema barak ale byt muzu rict ze je to potvora na entou vsechny kolem sebe jen vyuziva a pak je jeste pomluvi

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:36:54
 2. avatar
  [11] Ťapina [*]

  To bude ponorka. Já mám ve škole kamarádku šestý rok, víme o sobě úplně všechno a sleduju, že věci, které jsem prostě brala jako její běžné vlastnosti mi začínají lézt na nervy. A tak to asi bude i z její strany.

  superkarma: 0 01.12.2003, 13:07:24
 3. avatar
  [10] Simba [*]

  Taky jsem měla jednu, která měla pocit, že sama nemá dost (přítel, milenec, dobré zaměstnání, barák) a ke štěstí jí chybělo to, co viděla, že mají ostatní. Přátelství skončilo.

  1. na komentář reaguje hubajda — #12
  superkarma: 0 13.11.2003, 13:20:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme