Zdraví

„Když se dneska podívám do výloh s módním oblečením, je mi nanic,“ napsala nám Daniela.

Taky patřím ke generaci lidí, kteří byli jako děti nuceni chodit v prkenných prekonkách, nastavovaných zvonáčích a blůzičkách na tělo s dlouhatánským límcem, protože to našim maminkám přišlo děsně moderní. Já jsem tyhle „modely“ nesnášela tak strašlivě, opravdově a definitivně (už v době, kdy byly IN), že pro mě bylo opravdovým šokem, když jsem před pár lety zjistila, že je to tu zpět.
Nejsem z těch, kdo slepě kopírují módní trendy a musí chodit ven jen v tom, co se právě teď nosí. Mám raději pohodlnou sportovní nadčasovou módu a podobně také oblékám naše děti. Bedlivě se střežím toho, abych jim nutila nějaké „své“ trendy, a všechny nákupy oblečení s nimi už od malička konzultuju. Budou to přece nosit ony a ne já! O to větší ránou pro mne bylo přání mé dcery, která právě teď přichází do puberty. To dítě si samozřejmě nemůže pamatovat dobu zvonáčů a prekonek. Proto k nim (na rozdíl ode mne) přistupuje zcela bez předsudků. Musím se přiznat, že jsem už (naprosto proti svému přesvědčení) musela zakoupit ostře zelené zvonáče, květovanou vypasovanou halenku, modrý upnutý svetřík na zip a teď naposledy dokonce ŠIKMO KÁROVANOU SUKNI POD KOLENA! Brrr! Nic odpudivějšího, než právě takovýhle kus oblečení, jsem na sobě v životě neměla. A teď – jaká hrůza! – bude v tomhle ohozu honit parádu moje dítě! Snad jsem to s tou liberální výchovou nepřehnala…
No, každopádně já si budu pořád nosit svoje světle modré cigaretové džíny, volné svetry a plandavé mikiny. Ať žije móda!
Daniela
   
08.01.2001 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  ja si kupuji jen to co se me libi a take sedi

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:19:55
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Do butiků vůbec nechodím, nevybrala bych si tam.

  superkarma: 0 03.12.2003, 10:16:23
 3. avatar
  [4] Simba [*]

  Některé věci z předražených butiků jsou opravdu "perly". Na druhou stranu - je každého věc, do čeho se navleče.

  superkarma: 0 13.11.2003, 10:57:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme