Zdraví

Čekáte miminko? Určitě uvítáte internetové stránky 9mesicu.cz!

Pokud se chystáte na miminko nebo už doma máte nějakého vrnícího čertsvouška, zavítejte na nové internetové stránky www.9mesicu.cz. Najdete tu nejen tipy na jména dětí, ale i přehledné informace o všem, co vás v těhotenství čeká. Pokud si potřebujete koupit na miminko nebo pro sebe něco, co ještě nemáte, můžete si doma v klidu prohlédnout internetový obchůdek, kde si vyberete zboží vybavené názornou fotografií. Stačí jen objednat! Zboží vypadá praktické, velký výběr všech možných dudlíků a lahviček, ohřívátek…. Obchod je přehledný a snadno se v něm orientujete.
Funguje zde i on-line poradna, kde vám přes e-mail odpoví odborník (nedočtete se ale, za jak dlouho vám odpověď přijde).
Články, které na tomto webu najdete, se netýkají jen těhotenství a přípravy na porod, ale i novorozenců a péče o ně. Dobrou věcí je těhotenství od A až do Z, kde je abecedně seřazený seznam pojmů, které by vás mohly zajímat. Můžete si také zaslat do galerie fotografií fotku svého děťátka a pochlubit se ostatním čtenářům.
Bohužel některé rubriky jsou zatím neúplné, tak je snad autoři webu brzy doplní.
Vedle serveru Rodina.cz je 9mesicu.cz dalším zajímavým internetovým čtením pro nastávající maminky a maminky, které čerstvě porodily.
   
04.01.2001 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  zajimave

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:04:56
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Dobrý tip.

  superkarma: 0 06.12.2003, 17:19:58
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Mrkla jsem tam, ale graficky web nic moc.

  superkarma: 0 04.12.2003, 17:04:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme