Zdraví

Chcete zadarmo nosit čtvrt roku jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES?

Málokterý vynález v historii tak významně ovlivnil kvalitu lidského života jako kontaktní čočky. Alespoň nám, brýlatým, se to tak jeví zcela jednoznačně. Kdo se někdy v brýlích pokoušel jezdit na lyžích, na koni nebo na kole, plavat, opalovat se, pracovat, tancovat nebo okouzlovat druhé pohlaví, ten mi určitě dá za pravdu. Nezapomenutelný pocit svobody, nové identity a náhle širokých obzorů, který se vás zmocní poté, co si čočky poprvé nasadíte, se nedá srovnat s ničím jiným.
S nástupem jednorázových kontaktních čoček, jakými jsou například čočky Focus DAILIES je dnes situace ještě růžovější. Zatímco dříve jste se museli pořád starat o to, jestli máte doma nebo s sebou desinfekční a čistící roztok, teď prostě jednodenní čočky ráno nasadíte a večer jednoduše vyhodíte. Denní výměna čoček s sebou nese také nezanedbatelné výhody z hlediska zdraví a bezpečnosti vašich očí, protože už se nikdy nebudete muset starat o to, zda vaše čočky náhodou nejsou znehodnoceny nánosy bílkovinných usazenin a navíc ještě ušetříte, protože nebudete muset kupovat stále nové ošetřující roztoky.
Díky nejmodernější a světově unikátní výrobní technologii (Lightstream technology), která využívá ultrafialové světlo, jsou čočky Focus DAILIES o rovnou polovinu tenčí než zdánlivě totožné výrobky jiných značek. Okraje čoček Focus DAILIES, k jejichž výrobě bylo použito zcela nového materiálu, jsou obráběny světelným paprskem, což zaručuje, že oko nebude drážděno. Právě teď má každý, kdo se do 30. září 2000 zaregistruje na serveru www.cocky.cz a správně odpoví na 3 jednoduché otázky, jedinečnou šanci vyhrát zásobu těchto čoček na 3 měsíce (90 párů). Z celkového počtu soutěžících bude 2. října 2000 vylosováno 5 šťastných výherců, kterým bude zdarma provedeno oční vyšetření a aplikace čoček u aplikátora v místě bydliště.
   
06.09.2000 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    nepotrebujiSml23Sml23

    superkarma: 0 04.11.2012, 23:52:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme