Zdraví

Proměnili jsme čtenářku Míšu. Poznali byste ji?

V salónu na nás čekala úplně normální mladá žena, která přiznala, že se jakékoli soutěže o cokoli zúčastnila vůbec poprvé, nic nečekala a vyhrála. Rovněž nám sdělila, že je z celé situace děsně nervózní a že vlastně už trochu lituje, že vůbec soutěžila.
Vyfotily jsme si ji před zásahem a napjatě čekaly, co s ní ruka zkušené vizážistky provede. Pomocí barevných ploch, které přikládala vizážistka k Míšinu nenalíčenému obličeji se zakrytými vlasy, určovala postupně, jaký je Míša typ. Určila ji jako chladný typ a doporučila barevnou škálu, v níž by se měla pohybovat jak při oblékání, tak při líčení. Měla by volit v podstatě neomezenou barevnou škálu, ale všechny tóny by měly působit chladně, tedy červenou ano, ale trochu do fialova, modrou ano, ale ne tyrkysovou, žlutou ano, ale jenom banánovou a zelenou, tu by měla Míša volit jen v těch nejpeprmintovějších tónech. Doporučila i módní růžovou a fialovou, toho se však Míša trochu bojí. Nakonec se domluvily, že optimální jsou všechny odstíny modré bez příměsi žluti, ve kterých se Míša i nejlépe cítí.
V další fázi se probíraly šperky – měly by být stříbrné, nepříliš masívní a spíše matové. Vizážistka poradila Míše i několik triků, jak opticky zkrátit a rozšířit spodní část obličeje – šperky zásadně na kratším řetízku a spíše větší krátké náušnice.
Po teoretickém výkladu nastala praktická část – vizážistka Míšu nalíčila za použití chladných světlých pastelových odstínů. Musely jsme uznat, že jí růžová rtěnka a zdravíčko opravdu sluší, zvláště když dostala na hlavu tmavě hnědou paruku. Proměna, která proběhla před naším fotoaparátem, skutečně stojí zato – nám i Míše se její nová podoba líbí a ona teď čeká jen na to, až jí dorostou vlasy do potřebné délky.
Proměnu provedl salón Harmonie.

   
18.08.2000 - Zdraví - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  moc pekna promenaSml67

  superkarma: 0 04.11.2012, 23:45:53
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Proměna je to veliká, jenže k čemu, když je to paruka?

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:11:26
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Tak tahle paní se jako jedna z mála opravdu změnila k nepoznání

  superkarma: 0 06.12.2003, 15:00:34
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  Hm, hezká proměna

  superkarma: 0 12.11.2003, 13:00:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme