Zdraví

Baťůžky jsou elegantní!

Stále platí, že do divadla, na ples, na koncert či jinou oficiální příležitost je lepší mít rámě ukotvené do malé, elegantní kabelky. Ve zcela speciálních momentech, kdy se navléknete do úžasné sukýnky s propínacím svetříkem, přetáhnete své rty leskem toho nejvášnivějšího odstínu a odkráčíte na první rande s mužem svých snů, doporučujume kabelku svůdnou, rafinovanou. Třeba s malými holubičími pírky, s malými štrasovými kamínky či aplikací z nepravých perel. Až nebudete vědět, kam s očima, pohupujte s ní v rytmu vašich boků. Tím muže dostanete! Do práce se již, spíše z praktických důvodů, nosí větší kabely, nejlépe z kůže, mnohdy však pro množství fasciklů a papírových desek saháme i po dámském kufříku.


Daleko zajímavější jsou stále oblíbenější vaky, stylizované batohy a ledvinky. Nezbytnost našeho šatníku (neboť kam dát všechna ta milostná psaníčka, peněženku, parfém a make-up?) se tak stává naší osobní výpovědí. Vezmete-li si klasickou kabelku a kufřík, co to o vás říká? Jedině snad to, že máte konzervativní styl práce. Batoh, ledvinka, bederní pás, speciální „body-bag“, obepínající vaše tělo jako tropická liána, to vše jsou symboly kreativity, uvolnění, lásky k životu, mnohdy také honby za módním deatilem. Budou-li vás zdobit tyto doplňky i na výše uvedených „slavnostech“, budete nekonformní, odvážné, originální a neotřelé. Konzervativci si na vás sice mohou ukazovat prstem, ale budou vám v tichosti závidět váš ojedinělý styl a tvůrčí schopnosti. A snobové? Ti budou úžasem padat a zírat na ledvinku nad vaším pasem velikosti vaší skutečné ledviny, za kterou jste dali ve značkovém obchodě majlant! No a co? Vy na to přeci máte. Hlavu i peníze.


Lenka Miláčková

   
31.05.2000 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  ja mam batoh jen obcas

  superkarma: 0 04.11.2012, 02:47:39
 2. avatar
  [4] Andula [*]

  J8 nosím batoh občas, když jsu cvičit, tancovat, na nákup, někam s dětmi nebo smaozřejmě na výlet. někdy kldině i do práce, když se to hodí k oblečení.

  superkarma: 0 07.12.2003, 15:08:42
 3. avatar
  [3] Andula [*]

  J8 nosím batoh občas, když jsu cvičit, tancovat, na nákup, někam s dětmi nebo smaozřejmě na výlet. někdy kldině i do práce, když se to hodí k oblečení.

  superkarma: 0 07.12.2003, 15:04:24
 4. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Já nosím batoh z naprosté nutnosti, ty krámy, které musím tahat denně do školy a ze školy bych na jednom rameni v kabelčičce neutáhla, nebo bych za chvíli skončila jako shrbená stařena. A slaďováním oblečení se teda vážně nezabývám

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:05:33
 5. avatar
  [1] Simba [*]

  Vaky a batohy jsou praktické, ale je důležité sladit i oblečení.Někdy to co vidím na ulici je "Jak pěst na oko".

  superkarma: 0 11.11.2003, 18:24:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme