Zdraví

Irena nám napsala tip, jak být stále upravená a krásná bez ranního shonu a malování!

Příběh o tom, jak jsem si nechala udelat permanentní makeup.
Znate to kazde rano v pracovní den, zmatek, shon co na sebe a rychle se nalíčit a šupky dupky do práce, elegantně reprezentovat a večer vypadat skvěle před přítelem.
Jak si ale tuto raní bojovku trochu zjednodušit a zbavit se hromady líčidel, strachu, že mé oční stíny či rty jsou nedokonalé? Měla jsem jednoduchý nápad rozhodla jsem se pro permanentní makeup. Co teď? Kam jít, abych se mohla spolehnout na skvělé provedení? Otevřu Zlaté stránky a čtu a čtu a najednou mi přes rameno kouká kolegině a směje se:"Co to bude, plastika?" nevraživě, ale vesele odpovídám:"Ne, permanentní makeup!" cože ty se chceš nechat tetovat, jsi blázen, budeš vypadat hrozně. Ale znáte to závist je slepá a to mne přeci neodradí. Obvolám pár vyhlášených salónů, ptám se po provedění, referencích a ceně. Rozhodnu se pro Esthé kliniku a sjednám si schůzku na ráno.
A příchází vytoužený den, vesele vyskočím z postele, poslední den mého raního boje s líčídly. V mém případě jde o horní oční linky. Přicházím na kliniku a již mě směřují do prostor kde se provádí ono tetování. S obavami vcházím, ale hned je ztrácím, usmívá se na mne milá paní a seznamuje mne s podmínkami smlouvy o provedení, jak ošetřovat po zákroku a nabízí mi krém na ošetření. Ulehám a dostávám anestetikum, aby to nebolelo, ještě foto před zákrokem pro porovnání a už se na tom pracuje. Jedno oko, pak druhé podíváme, upravíme a je to! Po 2 hodinách odcházím nová a krásná zbavená ranního stresu s líčidly a kolik mě stál tento zážitek, cena je 2.500,- Kč a vydrží to 2 až 4 roky.
A proto doporučuji všem ženám, které jsou ve shonu dnešní doby a chtějí být stále upravené a krásné, pořidtě si permanentní makeup.

Irena
   
05.05.2000 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. [6] mallibu [*]

  Tak mě to vydrží max. dva roky a pak jdu to znova obnovit.  Po třetí mám obočí a chodím za paní Ellenou (salon ul. Vodičkova).  Měla jsem i kontury rtu, ale to více bolí a mizí rychleji. Takže rozhodně doporučuji permanentní make-up pro každou zaměstnanou ženu

  superkarma: 0 22.12.2013, 10:16:43
 2. avatar
  [5] hubajda [*]

  Andula — #4 me se to ani moc nelibi jedna pani to mela v nemocnici a moc se me to nelibilo

  superkarma: 0 04.11.2012, 02:05:07
 3. avatar
  [4] Andula [*]

  Upravená být chci, ale díky permanentnímu make -upu? Ani náhodou. Někdy jsem ráda uplne nenamalovana.

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 07.12.2003, 10:40:34
 4. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Do toho bych nešla. Už jenom proto, že jsou v životě okamžiky, kdy je vhodné být nenalíčená a i tak vypadat.

  superkarma: 0 06.12.2003, 12:52:20
 5. avatar
  [2] Simba [*]

  No možná někdy ...jeden čas jsem o tom uvažovala, ale nenašla jsem si čas. Teď už jsem se o permanentní make-up přestala zajímat.

  superkarma: 0 11.11.2003, 14:53:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme