Zdraví

Vyberte si pyžamo podle toho, s kým sdílíte lože!

Typ A – romantický
Tak toho bychom chtěly mít doma všechny :-) Buďte si jisty, že na něho platí volánky, kraječky, tenoučká ramínka a jemné hebké materiály jako satén či hedvábí. Nic nezkazíte klasickou bílou barvou, ale své dovede i bledě modrá, růžová, odvážnější sáhnou i po vzrušivé nachové či tajemně černé. Romantik miluje dobývání a svádění, proto ocení, když bude co rozepínat nebo rozvazovat. V žádném případě ho neohromíte bavlněným tričkem, které jste loni dostala v práci při reklamní akci, ani nahotou (na tu on si rád počká).


Typ B – sportovní
Možná ani neví, že existují takové věci jako noční košilka či krajkové prádlo, ale vůbec ho to netrápí. Chce abyste byla něžnou milenkou, ale zároveň i holkou do nepohody, proto se nebojte experimentů a v klidu hupsněte do pohodlných boxerek a nátělníku. Můžete to zkusit i s pyžamem chlapeckého střihu s kalhotama a zapínací košilí (můžete si pro začátek vypůjčit to jeho), ve kterém se teprve budete vyjímat vaše křehká krása a ženskost.


Typ C – přírodní
Pozor! Nevyhazujte zbytečně peníze za nadýchané košilky s kraječkovými vsadkami ani za bavlněná pyžama. Tady uspějete jedině s tím, co vám nadělila matka Příroda. V tomhle má on jasno a dokazuje to tím, že sám spal naposledy v pyžamu, když chodil na základku. Proto odhoďte zábrany a šatstvo a šup k němu pod peřinu taková, jakou vás pánbu stvořil. Však on vás váš milý za chvilku zahřeje…


Typ D – netečný
Je úplně jedno, jestli vedle něj večer uléháte v průsvitném sexy pyžamku nebo v sepraných trenkách, protože on to prostě nevnímá. Po několikahodinovém dřímání u blikající televize se k ránu vedle vás přikulí a jen přivře oko, už spí. Kdyby vedle něj chrupal místo vás Méďa Béďa, ani by si toho pravděpodobně nepovšiml. Můžeme vám teď začít radit, abyste si koupila nové sexy prádélko, nechala si načinčat hlavu a použít svůdný parfém, ale máme pro vás efektivnější metodu…… zbavte se ho. Najděte si jiného, pokud možno typu A :-)
   
30.03.2000 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Sml16Sml67

  superkarma: 0 04.11.2012, 01:09:01
 2. avatar
  [6] arminka [*]

  nosím tričko ... romantika je i v něm Sml30

  superkarma: 0 23.09.2012, 21:59:13
 3. avatar
  [5] Andula [*]

  Simba: a to já klidně jo, když na to přijde, jsou prima velká

  superkarma: 0 07.12.2003, 00:25:12
 4. avatar
  [4] Andula [*]

  Když já v noci nenosím nic, někdy tričko - když je mi kosa, jsem nemocná nebo naštvaná.

  superkarma: 0 07.12.2003, 00:23:03
 5. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Mám typ C, ale noční košilku mám povolenou. On sám spí v bavlněných tričkách, pyžamo měl skutečně naposledy na základce, jestli vůbec

  superkarma: 0 03.12.2003, 10:01:06
 6. avatar
  [2] Simba [*]

  Tak v bavlněných tričkách z reklamních akcí fakt nespím

  superkarma: 0 11.11.2003, 12:14:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme