Zdraví

Spím s vaší ženou!

Netušila jsem, že budu hodnocena. Asi bych si dala víc záležet. Neprospěla jsem: tón hlasu pana CH. je rozladěný. Ukázal mi na kancelářskou sesli a významně pronesl: „Moment“. Sedím a čekám. Uběhlo asi dvacet minut momentů. Jedinou zábavou, která se mi tu nabízí, je sledování rybiček v akváriu asi pět metrů přede mnou. Zkusila jste už pozorovat za naprostého ticha rybičky? Po deseti minutách jste natolik zhypnotizovaná, že už jen čekáte, kdy do místnosti vrazí skupinka mužů od FBI, píchnou vám sérum pravdy a začnou se vyptávat na výši vašeho příjmu a značku kávy, co pijete v kanceláři. Za dalších deset minut se stanete taky rybičkou, a spolu s ostatními hledáte skulinu, kterou byste mohla uniknout ven. Znovu a znovu. Do zblbnutí.
Ještě pět minut a začnu hystericky ječet. Nebo vtrhnu dovnitř a pošlu je všechny někam. Jak by se tvářil? Asi by chladně odvětil: „Prosím?“ To by mi zkazilo radost. Tak třeba: mám bombu a jestli se mnou nezačnete mluvit, je po vás. Taky nic moc? Nebo: spím s vaší ženou a říkala mi, že všechny orgasmy s váma jen předstírala! To by šlo.
Přichází. Vylítnu ze židle. Stojím v pozoru, div nesalutuju. Ano pane, jistě pane. Určitě si teď myslíte, že jsem srab. Že jsem mu to měla říct. Ale ta myšlenka, že jsem mu to MOHLA říct, ta mi úplně stačí. A nehledě na to, když jsem odcházela podržel mi dveře. Vlastně to byl docela hezkej chlap...

Helena Pelikánová
   
24.02.2000 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. [5] Terinka1984 [*]

  Zajimave, ale trosku zmatene... o co vubec slo?

  superkarma: 0 21.12.2009, 03:32:48
 2. avatar
  [4] Andula [*]

  POmoc, ja to nechapu?!!
  Byl to jeji sef? Nebo nejaky pohovor?

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:27:31
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  To bude jenom nějaká psychologická úvaha. Taky si při nepříjemných pohovorech představuju, co všechno bych MU mohla říct, a on to pak je hned lepší.

  superkarma: 0 06.12.2003, 10:51:11
 4. avatar
  [2] Landriel [*]

  Taky jsem to nějak nepochopila. Jakoby tam kus článku chyběl.

  superkarma: 0 18.11.2003, 22:48:01
 5. avatar
  [1] Simba [*]

  Nepochopila jsem o čem článek je ... A to není pondělí, mhm.

  superkarma: 0 11.11.2003, 10:17:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme