Zdraví

Jste těhotné? Buďte stále krásné!

Jedna z věcí, která vás napadne, pokud otěhotníte, je, co budete nosit na sobě, když nezapnete kalhoty a pásek u sukně vás bude tlačit. I normálně tíživý problém každé ženy, to jest nemám co na sebe, se tedy rozroste do gigantických rozměrů. Nesmíte podlehnout tzv. normalizačnímu módnímu trendu, jež z vás udělá rozteklou maminu ve stejnokroji širokých károvaných šatů s okrajkovaným límečkem - jako v dobách ne zas tak dávno minulých. Dnes naštěstí je z čeho vybírat, existují speciální prodejny jen pro nastávající maminky, kde si můžete koupit něco, v čem budete působit dojmem, že i těhotná žena je přitažlivá a sexy. Samozřejmě decentně :). Kouzlo těhotné ženy je hlavně v jejím nastávajícím mateřství, a tak se nebojte zvýraznit své vzdouvající se bříško v těsnějších šatech. Jestliže máte pořád pěkné nohy, klidně je ukažte, není nikde psáno, že těhulka musí chodit zahalená jak v Teheránu. I tady však musíme myslet na to, že všeho s mírou.
Abyste byly dlouho půvabné a mohly si dovolit výše zmíněné modely, poraďte se se svým gynekologem, zda by bylo pro vás vhodné cvičení a cvičte – na našich stránkách se budeme cvičením v těhotenství brzy zabývat.
Hormonální změny v těle působí na vaše vlasy a pleť, tak jim dopřejte zvýšenou péči. Pokožku na exponovaných místech těla, tedy na bříšku, prsou a stehnech, je třeba pravidelně mazat speciálními krémy, aby vám nepopraskala pokožka a nevytvořily se tzv. strie. Na trhu je dostatek těchto přípravků, a pokud si nejste jisté, poraďte se se svým lékařem.
Vlasům byste v těhotenství měly dopřát klid, nebarvit a netrápit je procedurami typu trvalá, dejte jim vzornou péči, vitamínové a kvasnicové zábala, oplachy z heřmánku a kopřiv – připravíte své vlasy na velmi obtížné období kojení, kdy vás pravděpodobně část vaší hřívy opustí – ale nestrachujte se, vlasy vám opět dorostou.
V neposlední řadě věnujte péči zubům, iobdobí těhotenství je pro váš chrup zátěžové, zuby mají tendenci se kazit a opuštět vás, navštivte proto zubního lékaře a svůj stav s ním zkonzultujte. Neponechte nic náhodě, vždyť krásná tvář s pěkným úsměvem – to jsou především krásné zuby.
A jaký mají názor muži na těhotné ženy, se kterými se potkávají? Každá žena je krásná, pokud o sebe dbá a chce vypadat dobře. A hezké nastávající maminky muže uvádějí muže do něžných rozpaků, budí v nich ochranitelské pudy.
Napište nám své názory, jak vy se stavíte k módě pro těhulky, mohou být nastávající maminky pěkné a sexy?
   
16.02.2000 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  Andula — #6 ja take

  superkarma: 0 23.09.2012, 20:19:37
 2. avatar
  [7] Andula [*]

  Čajková Renáta: manžel je tedy pěkný tupoun, s prominutím :-(

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:09:42
 3. avatar
  [6] Andula [*]

  na konci tehotenstvi jsem uz byla rada, ze ziju :-))) A nejaka krasa mi byla sumafuk. Pripadala jsem si jako soudecek

  1. na komentář reaguje hubajda — #8
  superkarma: 0 06.12.2003, 23:06:36
 4. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Hezké těhotenské šaty jsou taky pěkně drahé, proto asi někdy budoucí maminky chodí v těch hrůzách.

  superkarma: 0 06.12.2003, 11:00:26
 5. avatar
  [4] Simba [*]

  Landriel: Já byla v 6 měsíci na diskotéce ... A musím říct, že na naší vísce to byl asi dosud nevídaný úkaz, takže jsem byla zase .."no jóó, ta z města"

  superkarma: 0 28.11.2003, 11:19:47
 6. avatar
  [3] Landriel [*]

  Tak nějak nechápu, proč by měla maminka bříško schovávat, jakoby se za ně styděla, vždyť většinou je to právě naopak. Já teda na ples nešla, protože ten jediný, který se v době mého těhotenství konal, byl v prvním trimestru, kdy mi bylo pořád špatně a chtělo se mi spát, ale rozhodně bych šla v tom, co je mi pohodlné a v čem se sama sobě líbím.

  superkarma: 0 18.11.2003, 22:14:25
 7. avatar
  [2] Simba [*]

  Čajková Renáta: celkem by mne zajímalo, v čem jsi tehdy šla. Já bych šla v tom, v čem jsem se cítila dobře, a pokud to byly ta černé šaty, tak v nich.

  superkarma: 0 11.11.2003, 09:38:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme