Zdraví

Chcete být stále svěží a krásné? Trápí vás vrásky? Recept, jak na to, vám nabízí kvalitní britská kosmetika CLINICAL CARE

Tyto přípravky vám nejen zaručí, aby vaše pokožka byla zdravá a krásná, ale především jsou určeny k prevenci předčasného stárnutí pleti. Každou ženu trápí vzniklé první vrásky a poznání, že její pleť není ta mladistvá, jako bývala.
Nic není ztraceno. Změny kůže jsou stárnutím a civilizačními vlivy neodvratitelné, lze je však ovlivnit. Nejmodernější značková kosmetika je dnes stále těsněji spjata s medicínskými a farmaceutickými výzkumy. Vznikla tak nová věda, kosmetologie, která se intezivně zabývá co nejefektivnějším ovlivněním regenerace a výživy kůže. Prostředí, ve kterém žijeme, uspěchaný životní styl, to všechno působí na naši pleť. Proto je třeba o svou krásu pečovat. K péči neodmyslitelně patří správný výběr kosmetiky, kterou denně používáte.


Společnost Green-Swan Pharmaceuticals nabízí na našem trhu prvotřídní britskou kosmetiku CC7 CLINICAL CARE. Tato kompletní kosmetická řada obsahuje čistící pleťové mléko, čistící pleťovou vodu, noční regenarační krém, denní hydratační krém a denní lipozomový krém. Všechny přípravky mají vysoký obsah účinných látek ve vysoké koncentraci. Kombinace těchto látek je volena tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu syntézy elastinových a kolagenových vláken a tím optimální prevence proti stárnutí pleti. A kdo z nás by nechtěl vypadat stále svěží?


Co čekají ženy od kvalitní kosmetiky? Chtějí, aby byla jejich pleť dokonale vyčištěna, osvěžena, vyživena, hydratována. Ocení jemnost, uvolnění, ochranu před vnějšími vlivy a celkovou regeneraci. Nechtějí mít podrážděnou pokožku a strach z alergických reakcí. Kosmetika, kterou vám představujeme, všechny tyto požadavky splňuje. Je zdravotně nezávadná a příjemně voní. Její opravdu příznivé působení oceňují i náročné pacientky známé pražské kliniky plastické chirurgie Esthé. Tyto produkty nejsou dostupné jen těm majetnějším. Pokud se rozhodnete některé z těchto přípravků vyzkoušet, budete vemi příjemně překvapeni jejich účinkem a cenou.


Přípravky CC7 CLINICAL CARE se vyrábějí ve farmaceutických provozech, a stejně jako léky jsou distribuovány pouze v síti lékáren. Prostředí lékáren je také jedním z ukazatelů kvality těchto přípravků. Tak neváhejte a vyzkoušejte je!


KOMERČNÍ ČLÁNEK PŘIPRAVILA
   
15.02.2000 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 23.09.2012, 20:20:59
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Na vrásky asi taky dojde, ale zatím ještě pořád bojuju s akné...

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:55:17
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Já bych od kvalitní kosmetiky čekala hlavně to, abych ji mohla používat kdy budu chtít, a ne tak, jak to je, že začnu a pak už nemůžu přestat, protože jak přestanu, tak se pleť rapidně zhorší. Jenže to by si kosmetické firmy moc nevydělaly, takže radši ani nezačínám.

  superkarma: 0 06.12.2003, 10:59:09
 4. avatar
  [3] Landriel [*]

  Tak o kosmetice jsem slyšela, ale nikdy jsem ji nevyzkoušela. taky by mě zajímala její orientační cena, škoda, že v těch reklamních článcích většinou chybí.

  superkarma: 0 18.11.2003, 22:24:12
 5. avatar
  [2] Simba [*]

  Této kosmetiky jsem si nikdy v lékárně nevšimla.

  superkarma: 0 11.11.2003, 09:44:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme