Zdraví

Jak snadné je změnit život a najít svou pravou osobnost?

Podle této dámy by většina českých žen - mít na výběr mezi životem hollywoodské hvězdy, co se obléká se zásadně do značkových oblečků velikosti 34 a denně odmítne minimálně deset naftových magnátů, a mezi životem s traktoristou Tondou, kterému smrděj nohy i na fotce, koupe se zásadně v sobotu, s úderem sedmé hodiny večerní odchází do pohostinství, aby se potom mohl vrátit po čtyřech do 1 + 1 sdíleného spolu se čtyřmi dětmi a jeho starými rodiči - sáhnla z té nepřeberné nabídky potenciálních partnerů vždy po tom nejhorším.
A proč?? To samozřejmě ta žena ve zbroji také ví!!! Protože jsme zakomplexované chudinky žijící v bludu jakýchsi předem rozdaných rolí žena – muž. Vybíráme si podle ní partnery, kteří nám nedostačují, abychom si na nich své komplexy mohly úspěšně léčit a celý život pak promrháme tím, že si na nich hojíme své rány. Oni mohou za náš zpackaný život (proč jsem si já nešťastná nevzala radši Pištu Hufnágla?). A jelikož jsou naši partneři tak o dvě třídy níže než my, tito pak břemeno naší viny nesou na svých knedlíky vypasovaných bedrech opravdu celý život, a proto pak chlastají v hospodách, aby se aspoň na chvíli osvobodili. Inu, jsme my to ale megery obludné. Na pranýř s námi a na mučidla. Z toho plyne jednoznačné poučení: změňte svůj život – žijte s partnery, co jsou na stejné nebo vyšší úrovni než vy sama, nebuďte zakomplexovaná a nebudete si muset nic na nikom léčit. Ubude alkoholiků z řad mužů se základním vzděláním, traktory budou méně nebezpečná vozidla, i procento sebevražd se rapidně sníží.
Že chlastá pořád? Zkuste jiný model. Ještě lepší, úspěšnější, bohatší a krásnější, než byl ten předešlý. Cože??? Že chlastáte vy? Tak znovu. Změňte svůj život, najděte své pravé já, cvičte jógu, kupte si psa (nebo alespoň veverku), ale sakra dělejte už něco se sebou. Je to na vás!!!
A přestaňte otravovat své kamarádky nářky, jak jste si zkazila život tím, že jste si vzala právě pana XY.


Helena Pelikánová
   
25.01.2000 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  Andula — #6 ja take ne Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 23.09.2012, 19:18:20
 2. avatar
  [7] monca13 [*]

  to jsou rady

  superkarma: 0 09.09.2006, 07:43:08
 3. avatar
  [6] Andula [*]

  No jo, no, veliksot cislo 34, to fakt nemam.

  1. na komentář reaguje hubajda — #8
  superkarma: 0 06.12.2003, 21:13:57
 4. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Ženská si vybere vždycky dobře, ale zásadně chce to, co zrovna nemá. Když si vezme hollywoodského krasavce, tak mu bude říkat "proč jsem si já husa nevzala traktoristu Tondu, ten uměl aspoň tu zahrádku obstarat"

  superkarma: 0 06.12.2003, 10:12:14
 5. avatar
  [4] Simba [*]

  liška: hm, takovej malej zvěřinec, že?

  superkarma: 0 05.12.2003, 20:43:53
 6. avatar
  [3] Simba [*]

  To je snad opsané z Cosmopolitanu, ne?

  superkarma: 0 10.11.2003, 16:07:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme