.

Kam se vydat na dovolenou? Nabízíme vám několik tipů, kde hledat na internetu zajímavá místa!

Cestování

Kam se vydat na dovolenou? Nabízíme vám několik tipů, kde hledat na internetu zajímavá místa!

http://posledni.minuta.cz Zájezdy na poslední chvíli jsou zajímavé svou cenou. Pokud víte, kdy máte volno a máte připravené peníze, vyplatí se počkat na poslední slevy před odjezdem.

http://www.globline.cz/
Je internetová nabídka novin o cestovním ruchu. Pravidelně aktualizují ve čtrnáctidenním intervalu nabídku mnoha renomovaných cestovních kanceláří, ceny letenek, možnosti autobusové a lodní dopravy, ceny hotelů, možnosti ubytování,zájezdy na poslední chvíli.
www.tours.cz/ Na tomto serveru najdete vše, co k cestování potřebujete. Najdete zde i nabídky zájezdů Na poslední chvíli, zájezdy pro děti, soutěž o zajímavé ceny a především nabídky cestovních kanceláří do všech známých, ale i vzdálených a exotických států a letovisek. V nabídce jsou i zájezdy za poznáním a takové zajímavosti jako rekreace pro naturisty a nudisty v FKK centrech po celém světě nebo výpravy za poznáním, horská turistika, rafting, expedice, skialpinismus, cykloturistika, školní zájezdy. Přejeme vám hodně štěstí při výběru a šťastnou cestu.

http://travelshop.iqnet.cz
Zde najdete vše, co potřebujete k cestování. Můžete si pomocí vyhledávače nalézt konkrétní zájezd z nabídky cestovek, dozvíte se, jaké je kde počasí, kde najdete naše ambasády a jiné zajímavosti.
http://www.turistapraha.iol.cz
Naleznete zde nabídku skoro dvou tisíce zájezdů. Nechybí zájezdy na poslední chvíli, webová stránka je přehledná, dobře se v ní hledá. Nabídka je standardní.


http://www.fischer.cz/ Fisher Reisen je renomovaná světová cestovní kancelář se velkou nabídkou různých slev pro děti. Najdete zde i zájezdy na poslední chvíli se zajímavou cenou. Nabízejí jak dovolenou ve vysokých horách, tak i tropické zimní zájezdy, kde se ohřejete a opálíte. Vybrané zájezdy si můžete hned objednat přes internet. Na této stránce se také dozvíte o aktivitách senátora Václava Fishera a o jeho nadaci.

http://www.cedok.cz/
Českou cestovní kancelář Čedok zná snad každý z nás. Na jejích webových stránkách si můžete vybrat pobytové a poznávací zájezdy, akce na poslední chvíli.

http://www.orea.cz/ je další česká cestovní kancelář, která spravuje svých dvacet jedna hotelů v ČR. Jsou v lázeňských městech i na horách. Pokud nechcete cestovat mimo naši republiku, mají zajímavé nabídky zájezdů a dokonce vám dovolí ubytovat v hotelu i vašeho domácího mazlíčka – psa.


   
22.02.2000 - Zahraničí - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] terezalah [*]

  dobrá wwwčka

  superkarma: 0 31.05.2013, 08:40:44
 2. avatar
  [5] arminka [*]

  kam chci jet si vyberu sama Sml16

  superkarma: 0 28.09.2012, 22:15:06
 3. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml80Sml80

  superkarma: 0 25.09.2012, 23:53:46
 4. avatar
  [3] marcela-1 [*]

  Sml80

  superkarma: 0 04.12.2011, 08:37:01
 5. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Stejně bych si vybírala spíš podle doporučení známých.

  superkarma: 0 05.12.2003, 15:11:49
 6. avatar
  [1] Simba [*]

  Tak 6 řádků o CK Fischer a 2 řádky o CK Čedok ....

  superkarma: 0 29.10.2003, 09:13:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme