.

Můj tatínek vypadá jako Woody Allen. Někdy se i tak chová. Letos ho určitě předčil.

Cestování

Můj tatínek vypadá jako Woody Allen. Někdy se i tak chová. Letos ho určitě předčil.

Všechno, co můj otec zvaný "koťas" dělá, dělá vášnivě rád, ale nejvášnivěji miluje jízdu na lodi vratkého typu po divoké vodě - čím je stupeň obtížnosti vyšší, tím je koťásek spokojenější. Za dob, kdy jsme ještě s bratrem vyrůstali v jeho područí, často jsme byli nuceni pohybovat se po vodě na jeho šílených akcích s ním – a pro toho, kdo to neví: nejlepší a nejdivočejší voda bývá tak v březnu nebo v dubnu někde pod horami. I nejstudenější.
Z novinových zpráv 22. 12. se dozvěděl, že na Sázavě na Stvořidlech – vodáckém to ráji – je velmi dobrý stav vody, což znamená, že je opravdu správně klokotavá. Okamžitě se rozhodl, že nesmí promeškat svou šanci, a začal shánět někoho, kdo by mu převážel loď na střeše auta zpět nahoru nad kýžený úsek, aby si jej mohl sjet vícekrát – sháněl jakousi lanovku pro loď. Protože nikoho ochotného trávit předvánoční den na trase okolo vody nenalezl, rozhodl se, že pojede sám a že si dojede pro auto (kterým pak dojede pro loď) vlakem.
Vše proběhlo podle plánu a koťas byl s výsledkem akce velmi spokojen. Vyprávěl nám, že to bylo fajn, jenom mu vadilo, že byla hrozná zima a trochu sněžilo. Pak přiznal, že se ho trošku polekala paní průvodčí v prázdném vagónu. Když jsme se ptali proč, řekl, že měl neoprén a v ruce pádlo. Bylo nám to jasný – zase vypadal jako Woody, tentokrát ve filmu Všechno, co jste chtěli vědět o sexu…, kde představuje spermii.
   
02.01.2000 - Zahraničí - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 25.09.2012, 23:49:27
 2. avatar
  [3] marcela-1 [*]

  fakt úžasná podoba Sml67

  superkarma: 0 04.12.2011, 08:46:32
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  Já vždycky toužila po nějakém podobném tátovi, můj je nějak bez fabntazie :-(

  superkarma: 0 05.12.2003, 21:11:30
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Dobrý

  superkarma: 0 05.12.2003, 15:19:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme