Bulvár

Jak se stalo, že se Nicole Kidman ocitla na chodníku?

Od pondělka může každý doslova pošlapat Australanku Nicole Kidman. Oblíbená herečka totiž začátkem tohoto týdne získala svou vlastní hvězdu na proslulém hollywoodském chodníku slávy.
Nicole sama přiznala, že „nikdy nebyla tak vzrušená jako teď, když si uvědomí, že si na ní může každý při chůzi vzpomenout." Hvězda číslo 2221, která nese jmenovku Nicole Kidman, byla do dlažby zasazena před divadlem, kde se každoročně udělují Oscaři.
„Miluji svoji práci a tohle je jakási třešnička na dortu," prohlásila Nicole při pondělním slavnostním odhalení. „Nemůžu uvěřit, že jsem toho dosáhla," odpověděla pak televizi KCAL TV na otázku, jak hodnotí tento svůj úspěch. „Moje novoroční předsevzetí se splnilo," dodala s úsměvem herečka. Na chodníku slávy lze o dva a půl bloku dál najít také hvězdu jejího bývalého manžela, herce Toma Cruise, se kterým se Nicole rozvedla v roce 2001.
Pětatřicetiletá herečka byla v roce 2001 nominována na Oscara za roli v muzikálovém filmu Moulin Rouge. Za stejný film jí akademie udělila ocenění Zlatého Glóba. Nominaci na tuto cenu si vysloužila i letos, a to za roli Virginie Woolfové v dramatu Hodiny (The Hours). Glóby se budou udělovat koncem tohoto měsíce.
V nejbližší době čeká Nicole natáčení historického snímku o Alexandru Velikém. Herečka totiž přijala nabídku režiséra Baze Luhmana a zahraje si Alexandrovu matku Olympii – ženu s velmi podivným vztahem ke svému synovi, kterého nebude hrát nikdo jiný než Leonardo DiCaprio. Film by se měl začít natáčet v Maroku ještě v tomto roce.
   
15.01.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [3] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 22.09.2012, 23:59:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme