Bulvár

Sto dvacet čtyři prstýnků pro Claudii.

Kdyby měla Claudia Schifferová stodvacet čtyři prstů, mohla mít vystráno. Právě tolik prstýnků totiž pro německou supermodelku ukradl Mosambičan Julio, který se do blonďaté krásky beznadějně zamiloval a chtěl se s ní oženit. „Překvapivě" ho však místo cesty před oltář čeká pobyt v psychiatrické léčebně.
Dvaatřicetiletý muž přepadal německá zlatnictví opravdu originálním způsobem. Nasadil si halloweenskou masku a na prodavače namířil dětskou pistolku. Pro „svou" Claudii tak získal šperky za více než 57 tisíc euro. Podle soudu není Julio klasickým typem zločince, přesto je podle něj díky své neobvyklé touze oženit se se stejně starou modelkou pro společnost nebezpečný.
„Ten muž v sobě roky živil touhu setkat se s Claudií Schifferovou a chtěl se s ní oženit," říká soudce. "Myslel jsem jenom na Claudii. Potřeboval jsem sehnat co nejvíce prstýnků, aby si mě vzala," přiznal nešťastně zamilovaný Julio, který ohromný počet vysvětlil mimo jiné tím, že chtěl, aby si měla nevěsta z čeho vybírat a kromě toho neznal její velikost. Z vyšetřování také vyplynulo, že kradení prstýnků měla být jen jedna z částí akce „Claudie, vezmi si mě". Julio měl v plánu zcizit ještě troje nebo čtvery svatební šaty. Obchod se společenskými oděvy byl však podle jeho slov tak přeplněný, že napřed zamířil raději do dalšího zlatnictví.
   
13.01.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml67Sml67

    superkarma: 0 23.09.2012, 00:00:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme