Bulvár

Hollywoodský kanec číslo jedna se přiznává: sex a chlast už mě nebaví!

Desítky let se bulvární časopisy pasou na jeho milostných skandálcích, nevěrách, rozchodech a shledáních, legendární hollywoodský Casanova nyní přiznává, že jeho pověstné libido je pryč a on v poslední době usíná v posteli raději sám.
Pětašedesátiletý Jack Nicholson poskytl časopisu Newsweek rozhovor, ve kterém vysvětluje, proč už ho v noci místo nezřízených sexuálních radovánek láká jen klidný a dlouhý spánek. "Začal jsem se měnit, už když mi bylo šedesát. Už nemám takovou sexuální potřebu, jako dřív," vysvětluje herec. "Když je večer, lehnu si raději sám do postele a usnu, než bych se zabýval nějakými projevy lásky." Zdá se, že trojnásobný držitel Oscara udělal obrat o sto osmdesát stupňů. Dříve střídal milenky doslova jako kravaty a nyní se raději pokojně zachumlá do postele?
"Ano, je to tak. Poslední dny spávám skutečně úplně o samotě," říká hvězda z filmů Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Lepší už to nebude. Stárnoucí seladon se prý vždycky stejně jako zbytek světa domníval, že ho chuť na sex nikdy nepřejde. "Dříve jsem to tak necítil, ale teď se s touto filosofií cítím plně ztotožněný," říká Jack.
Také vztah s kráskou Larou Flynn Boylovou se otřásá v základech. Změněný Jack se prý snaží najít i jiný nosný bod jejich lásky, než je tělesná přízeň. "Podotýkám, že jsem nikdy nebyl ten vpravdě romantický typ. Žádné květiny a žádné bonboniéry," vysvětluje Nicholson. Vyléčení ze sexuálního chtíče mu přineslo nejen neshody s mladou přítelkyní, ale také s nejbližšími přáteli. "Moji přátelé si vždycky mysleli, že jsem prostě na ženské. Můj nový postoj zatím nemohou pochopit," zoufá si umělec. V rozhovoru se Nicholson vyznává také z náhlé nechuti k mejdanům a večírkům. Tvrdí, že s touto zábavou končí stejně jako se ženami. "Už nemám energii na to, abych čtrnáct hodin denně trávil na place a pak až do rána pil," říká téměř ukázkový důchodce Nicholson.
   
10.12.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [9] hubajda [*]

  Kájina — #2 aspon ze na stara kolena

  superkarma: 0 22.09.2012, 23:43:36
 2. avatar
  [2] Kájina [*]

  jojo konecne dostal rozum,sice trosku pozde,ale alespon nekdy vzdyt uz prece neni nejmladsi

  1. na komentář reaguje hubajda — #9
  superkarma: 0 10.12.2002, 09:00:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme