Bulvár

Courteney Cox se zbavila manžela!

Když si někdo z ničeho nic změní jméno, může to znamenat jen dvě věci: buď je dotyčný korunním svědkem a čeká ho ještě náročná plastická operace, nebo se jednoduše rozvedl. Všechno však může být úplně jinak. Tak jako v případě manželů Courteney Cox-Arquette a Davida Arquette.
„Monica“ ze seriálu Přátelé se totiž ze dne na den rozhodla, že se svého manžela zbaví. Alespoň tedy ve svém jméně. Ihned poté, co si Courteney vyzvedla nový občanský průkaz, se začaly množit otazníky: Je pár v krizi? Směřuje manželství ke konci? Co bude další krok? Courteney Cox však tvrdí, že mezi ní a Davidem je všechno v nejlepším pořádku. K „odoperování“ příjmení svého manžela se rozhodla z úcty ke svému otci Richardu Coxovi, který loni zemřel na rakovinu.
Jak Courteney potvrdila časopisu In Style, chtěla se jako malá holka jména Cox zbavit. „Když jsem byla dítě, chtěla jsem si změnit jméno, protože se mi nelíbilo. Teď však můj otec odešel a já svoje rodné jméno už nepustím,“ řekla osmatřicetiletá herečka v prosincovém vydání časopisu.
Courteney a David se seznámili v roce 1996 při natáčení hororového filmu Vřískot. Vzali se však až v roce 1999.
   
04.12.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Irena1 — #3 staci odvar s makovic Sml30Sml30

  superkarma: 0 22.09.2012, 23:48:33
 2. avatar
  [3] Irena1 [*]

  Já bych se potřebovala zbavit manžela - to jméno mi zase tolik nevadí

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 04.12.2002, 15:05:53
 3. avatar
  [2] sarobrouk [*]

  Naštěstí se ještě nevdávám,ale obávám se, že si nechám svoje příjmení, když ho nosím už 29 let, tak se mi ho nějak nechce měnit. A to svého drahého miluju.
  Eleno: Jednu radu mám. Musíš se skamarádit s paní v kase aby ti nevracela příkaz k platbě a nebo prováděj jako já platby po internetu

  superkarma: 0 04.12.2002, 13:53:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme