Bulvár

Liam Gallagher si v Německu vymlátil zuby a zkopal policistu.

Leze vám už ten Liam Gallagher z Oasis svými věčnými incidenty na nervy a těšíte se, až si na něčem pořádně vyláme zuby? Právě se stalo. Při rvačce v jednom z nejluxusnějších mnichovských barů přišel hned o několik „kousacích orgánů“. A ještě přitom stačil zkopat německého policistu do žeber.
Co se týče průšvihů a excesů, je tenhle zatím posledním Liamovým zářezem na pažbě. Třicetiletého zpěváka totiž nebaví jen křísit klasický britský rock and roll, jeho baví se také mrzačit. „Ten kluk nevypadal dobře. Měl několik zubů pryč,“ uvedl mluvčí mnichovské policie Christoph Reichebach. Gallagherův mluvčí posléze potvrdil, že divoký hudebník strávil většinu dne v zubařském křesle. Pořadatelé koncertu v Hamburku dali skupině nůž na krk: buď vystoupíte dnes večer na koncertě, který je už dlouho v plánu, nebo nedostanete ani libru. A tak němečtí zubaři začali „kutat.“
Podle Reichebacha se Gallagher a pár dalších členů skupiny servali s pěti Italy v nočním baru v mnichovském hotelu Bayerischer Hof. Ani jednou si prý „nebouchl“ Liamův bratr Noel, který se celou dobu držel spíše vzadu. Poté, co se skupina výtržníků začal prát v předsálí hotelu, kdosi zavolal policii. „Když policisté Liama zadrželi, kopnul vší silou jednoho ze strážníků do žeber,“ řekl Reichebach. Na stanici pak došlo k sepsání regulérního protokolu o ublížení na zdraví, přestupku a majetkové škodě. Podle oficiálních webových stránek byl Liam pouhou obětí. „Pětice italských mladíků vyprovokovala spor a těsně před příjezdem policie utekla,“ píše se na stránkách.
   
03.12.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 22.09.2012, 23:48:57
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Je to blb

  superkarma: 0 29.11.2003, 18:48:58
 3. avatar
  [1] Kájina [*]

  dobre mu tak

  superkarma: 0 03.12.2002, 08:34:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme