Bulvár

Co nejvíc žere Leonarda di Capria?

Vypadá to, že miláček dívek Leonardo DiCaprio si není tak úplně jistý tím, co říká. V rozhovoru s televizní moderátorkou Barbarou Waltersovou se mocí mermo snažil vysvětlit, cože mu přinesl jeho světový úspěch na filmovém poli. DiCaprio se nejprve vyjádřil ve smyslu, že vlastně nic moc, pak se urputně zamyslel a opravil: „Vlastně si myslím, že úspěch je dobrá věc. Neúspěch není…“ Hm, co dodat.
Otázka se pro něj nakonec stala natolik klíčovou, že i konec po pěti letech prvního rozhovoru zasvětil snaze o její smysluplné zodpovězení. Nakonec to vyřešil po svém: „Nemám žádnou příručku, jak se správně chová slavný člověk. Navíc nebudu vám tady sedět a vyprávět jak jsem neskutečně šťastný a všem, kteří mi kdy pomohli, neskutečně děkuji za to, čeho jsem zatím dosáhl,“ řekl slavný Leonardo a neopomněl dodat, jak neskutečně ho obtěžují média svou touhou po detailech z jeho intimního života.
DiCaprio se zakrátko i v českých kinech představí hned ve dvou filmových novinkách. A obě jsou zároveň dílky renomovaných režisérských osobností - Steven Spielberg se ujal režie filmu „Catch Me If You Can“ a Martin Scorsese je podepsaný pod snímkem „Gangs of New York“.
DiCaprio se dostal mezi filmové superhvězdy a lamače dívčích srdcí díky nezapomenutelné roli v x-tém filmovém přepisu slavného příběhu o zkáze Titaniku. Už předtím o sobě dal vědět ve filmech jako Romeo a Julie z roku 1996, nebo ve snímku Co žere Gilberta Grapea (1993), kde se objevil po boku Johnyho Deppa.
   
25.11.2002 - Společnost - autor: Karolína Černá

Komentáře:

 1. avatar
  [9] hubajda [*]

  me neva

  superkarma: 0 22.09.2012, 23:26:36
 2. avatar
  [2] Kájina [*]

  je to rozmazlenej fracek nemam ho lááááááááááda

  superkarma: 0 25.11.2002, 10:32:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme