Bulvár

Mají slávu, peníze, děti, ale žádného chlapa. Jaký je osud současných hollywoodských samoživitelek?

Svět jim závidí bohatství, slávu a krásu. I ty největší hvězdy však mohou trpět běžnými smrtelnickými problémy. Rozchody a rozvody mohou být o to bolestivější, když jsou do nich zamíchány děti. Nemálo současných holywoodských hereček by o tom mohlo vyprávět.
Poté, co se před rokem rozpadlo manželství Nicole Kidman a Toma Cruise, nemá Nicole žádný vztah a vychovává sama adoptované sourozence Isabelu a Connora. „Na muže nemám ani pomyšlení, momentálně si nikoho nehledám,“ přiznala pětatřicetiletá herečka pro německý časopis Bunte. Podle časopisu, kterému Nicole poskytla exkluzivní interview, by se však rusovlasá kráska chtěla co nejdříve dát psychicky dohromady a najít si zase nějakého partnera. „Teď na to ale opravdu ještě nejsem připravená,“ dodala herečka. Tom Cruise, který stále žije se španělskou kráskou Penelope Cruz, si bere „jejich“ děti čas od času k sobě. Bývalí partneři se na tom přátelsky dohodli.
Naproti tomu Demi Moore jde od rozvodu s Brucem Willisem z náruče do náruče. Jejím posledním objevem je obchodní partner Madonny Guy Oseary. Nový pár byl viděn v kině při promítání nového Madonnina filmu Swept Away. Mimo to, že Demi vychovává dcery Rumer, Scout a Tallulah Belle, stihla letos ještě krátký románek se zpěvákem Anthonym Kiedesem.
Další provařenou hollywoodskou svobodnou matkou je Liz Hurley. Když její tehdejší partner Steve Bing zjistil, že je v jiném stavu, opustil ji. Elizabeth nyní sama vychovává půlročního Damiana. Také z Angeliny Jolie je už nějaký ten pátek samoživitelka. Poté, co se rozvedla s Billy Bob Thorntonem, vychovává sama téměř ročního synka Maddoxe, kterého si „koupila“ v sirotčinci v Kambodži.
   
04.11.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Sml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 22.09.2012, 23:01:46
 2. avatar
  [5] Lotka [*]

  Co to melete? Vždyť tohle je normální život, jen mají víc peněz,nebo si myslíte, že normální život značí jen vdané ženy ve spokojeném manželství s věrným manželem?

  superkarma: 0 04.11.2002, 18:13:32
 3. avatar
  [4] Denča [*]

  Vůbec jim ty peníze nezávidím, myslím si, že by kolikrát měnili za normální život. Ale zase, má to i své výhody a to oni ví , Člověk prostě nemůže mít vše, nač si vzpomene Záleží na prioritách, já upřednostňuji

  superkarma: 0 04.11.2002, 11:11:44
 4. avatar
  [3] bobatko [*]

  kdo chce kam, pomozme mu tam....

  superkarma: 0 04.11.2002, 10:48:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme