Bulvár

Calista Flockhart volala z postele svého přítele policii!

Představitelka seriálové Ally McBeal, sedmatřicetiletá Calista Flockhart se minulý týden dovolávala svého práva. Herečka byla v úterý večer v domě svého přítele, herce Harrisona Forda, když uslyšela zvenčí podezřelý hlas. Kdosi vyřvával její jméno na celou ulici, až musela zavolat policii. Asi v půl deváté večer se rozezněl na jedné z losangeleských služeben telefon. Strážnící rozeznali její hlas vcelku snadno.
Dříve, než policie přijela, byl neznámý „útočník“ pryč. Neexistují tedy žádné stopy a žádné důkazy, které by mohly výtržnictví jakkoliv objasnit. „Vlastně se nestal ani žádný reálný zločin,“ řekl policejní mluvčí Jason Lee. Zato mluvčí Calisty Flockhart už tak sdílný nebyl. Na otázky novinářů pro jistotu odpovídal pouze suchým: bez komentáře. Nic neprozradil ani mluvčí „Indiany Jonese“. „Nic,“ řekl jen Pat McQueeney, který oficiálně hovoří za Harrisona Forda.
V Hollywoodu není nijak zvláštní, když jsou hvězdné páry někomu trnem v oku. Tento „trend“ se tedy nevyhnul ani Calistě a Harrisonovi, kteří se svůj vztah pokoušeli nejdříve tajit seč to šlo, ale potom vyšli ochotně s pravdou ven. Američtí paparazzi je nachytali (už ne in flagranti) letos v létě na devětapadesátém ročníku filmového festivalu v Benátkách. Snad žádná slavná dvojice tam nebyla pod takovým drobnohledem. Festival se konal totiž poměrně krátkou dobu po tom, co oba oficiálně potvrdili zprávy o vzájemné lásce. Ačkoliv se novináři snažili dozvědět nějaké pikantnosti, Ford i Flockhart odpovídali pouze na otázky, které se týkaly filmového umění.
   
23.10.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Drahuška — #4 ja take ne

  superkarma: 0 22.09.2012, 22:40:40
 2. avatar
  [4] Drahuška [*]

  Kdyby mně někdo v noci vyřvával pod okny, taky bych volala policii. Známí lidé mají tu smůlu, že se o ně spousta lidí zajímá a že nemají tím pádem žádné soukromí, nebo si ho musí pěkně hlídat. To bych tedy zažívat nechtěla.

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 23.10.2002, 10:57:17
 3. avatar
  [1] Kájina [*]

  treba se ji jenom neco zdalo
  ale jako herecku ji mam moc rada a v serialu Ally McBealova,byla naprosto skvela

  superkarma: 0 23.10.2002, 08:21:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme