Bulvár

Pamela Anderson bude roznášet pivo.

Pobřežní hlídka vstává z mrtvých. Producenti studia Fox dostali nápad v podobě dvouhodinového televizního filmu, kde se představí téměř všichni, kterým kdy červené plavky nebo trenýrky přinesly slávu. Ve filmu Baywatch: Hawaiian Wedding (Pobřežní hlídka: Havajská svatba) si zahraje i sexbomba Pamela Anderson. Získání Pamely pro film dalo producentům hodně práce. Poté, co loni v prosinci zjistila, že trpí zákeřnou žloutenkou typu C, oznámila, že s herectvím končí. Postava C. J. Parkerové však byla pro film klíčová (podle průzkumů byla Pamela vůbec nejoblíbenější herečkou v seriálu vůbec), a tak filmaři při přemlouvání neváhali sáhnout hlouběji do kapsy.
Ve snímku, který by měl ovládnout světové televizní stanice v únoru příštího roku, si kromě Andersonové zahraje i David Hasselhoff a Yamine Bleeth. „Všichni vypadají lépe, jsou štíhlejší a vyzrálejší,“ komentuje připravovaný film „táta“ Pobřežní hlídky David Hasselhoff pro noviny USA Today. Kromě nich budou ve filmu účinkovat téměř všichni.
„Film připomene herce z každé éry,“ vysvětlila pro USA Today Alexandra Paul. Její postava, poručík Stefanie Holdenová, zahynula v jednom z minulých dílů při výbuchu lodi a ve filmu záhadně obživne. Exhumována bude také Hasselhoffova postava Mitche Buchanona.
A o co vlastně v Havajské svatbě půjde? C. J. Parkerová (Pamela Anderson) si otevře restauraci blízko pláže a její starý kamarád Mitch Buchanon (David Hasselhoff) si plánuje vzít svou přítelkyni Neely (Gena Lee Nolinová). Problémy nastanou ve chvíli, kdy se objeví žena jménem Allison (Alexandra Paul), která podstoupila plastickou operaci, aby vypadala jako Stephanie a snaží se upoutat Mitchovu pozornost. Mezi Allison a Neely dojde k souboji o Mitche…
   
30.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [13] hubajda [*]

  Lucylle — #5 presne

  superkarma: 0 22.09.2012, 22:19:04
 2. avatar
  [12] Lucylle [*]

  Blondynko a Brunetko,tak dejte nejaky fotky do fotoalba,at vidime,jak jste v modelingu uspesny

  superkarma: 0 01.10.2002, 18:30:03
 3. avatar
  [5] Lucylle [*]

  To bude zase blbost

  1. na komentář reaguje hubajda — #13
  superkarma: 0 30.09.2002, 13:37:57
 4. avatar
  [4] megrin [*]

  Já se pominu, to je ale námět!!!!

  superkarma: 0 30.09.2002, 12:46:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme