Bulvár

Nejslavnější Kleopatra všech dob se vyléčila z rakoviny.

Americká herecká legenda Elizabeth Taylor je po nedávném pobytu v nemocnici opět v pořádku. Zahájená léčba proti rakovině kůže byla úspěšná. Její ošetřující lékař, Dr. Ronald Thompson, uvedl v pátek pro reportéry časopisu People jen velice stručné sdělení. Jeho pacientka si prý nepřeje žádnou velkou publicitu. Doktor Thompson přiznal, že dvojnásobná držitelka Oscara začala ozařovací terapii v červnu. Její kůže byla totiž tehdy prolezlá rakovinou skrz na skrz. „Slečna Taylorová je v pořádku a nevznikají žádné komplikace,“ řekl Thompson o fenomenální herečce, která se za svůj život vdala hned několikrát. Žádné bližší detaily nebyly na Elizabethino přání sděleny.
Ovšem i přes velkou nechuť se Taylorové publicity dostalo. V pátek visely články o její úspěšném ozařování snad ve všech supermarketech. Na mále měla se svým zdravím už v minulosti. Na sklonku let 1998 a 1999 si poležela pěkně dlouho doma, protože si polámala téměř celá záda. V roce 1997 jí byl z mozku odstraněn nezhoubný nádor.
Herečka, která během své kariéry získala dva Oscary za nejlepší herecký výkon, tráví své stáří v posteli a s teploměrem v puse. Časté nachlazení u ní totiž není žádnou výjimkou. Trpí také malátností, nadýmáním, zažívacími potížemi a záněty kloubů. Možná, že její současné zdravotní potíže mají také co dočinění s jejím divokým životem „za mlada“, kdy se drogám a alkoholu rozhodně obloukem nevyhýbala…
   
23.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 22.09.2012, 22:17:34
 2. avatar
  [1] zeva [*]

  Liz je jedna z mých nejoblíbenějších hereček a mám radost, že je z nejhoršího venku. Její Kleopatra je pro mě naprosto nepřekonatelná. Výborně jí dabovala Ljuba Krbová. Nedávno Kleopatru vysílala Nova, ale už dabovanou jinýmy dabéry a nějak to nebylo ono. Ještě že jsem si jí před lety natočila.
  Jen je mi líto, že se její soukromí, proti její vůli, propírá na veřejnosti. Stejně na tom byla i lady Diana. Ta se tím hodně trápila, že jí paparazzi všude pronásledovali.
  Pro Elizabeth nejen za její herecké výkony, ale i její pomoc potřebným

  superkarma: 0 23.09.2002, 16:56:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme