Bulvár

Supermodelka Christy se nevdala kvůli teroristům.

Christy Turlington obviňuje teroristy, kteří spáchali loni 11. září útok na světové obchodní středisko. Kvůli nim se prý totiž nevdala za svého přítele, herce a režiséra, Eda Burnse. Pár měl být podle časopisu People sezdán už loni a právě útok na New York jim jejich společné životní plány znemožnil.
V polovině října loňského roku přinesla internetová mutace časopisu People zprávy o tom, že Christy Turlington plánovanou svatbu s čtyřiatřicetiletým hercem pouze odložila z obav z dalších teroristických útoků. Zamilovaný pár, který byl ke konci loňského října na dovolené v Itálii, se vrátil do své vlasti otřesen. Amerikou tehdy cloumala další teroristická hrozba – zákeřné a nevyzpytatelné bakterie antraxu. I antrax svatbu krásné modelky zbrzdil, začala se obávat ještě více a mluvilo se dokonce i o tom, že se obrátila na cestu víry.
„Zatím jsme se s Edem nevzali. Já i můj nastávající musíme kvůli své práci neustále cestovat. Vezmeme se, až bude na světě bezpečno pro nás oba,“ prohlásila dvaatřicetiletá supermodelka v časopise Vogue v říjnovém čísle loňského roku.
Panický strach měla Christy také o své blízké. Jakmile se dozvěděla, že se někdo z jejích přátel chystá letět letadlem, snažila se mu to všelijak rozmluvit. Právě od svých nejbližších si vysloužila přezdívku „podivná kontrola“. Zatím není jasné, kdy Christy vstoupí ve svátost manželskou, ale její vztah s Burnsem je podle všeho stále ve stádiu nejvyšší zamilovanosti.
   
19.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [9] hubajda [*]

  Sml80Sml80

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:47:36
 2. avatar
  [6] Lucylle [*]

  Modelka nemusi byt chytra,ale hlavne krasna!A ja bych tomu ani moc neverila,ze to tak doopravdy bylo,zase to media urcite zvelicila....

  superkarma: 0 22.09.2002, 12:20:10
 3. avatar
  [3] Lucylle [*]

  Christy byla vzdycky moje oblibena top modelka.Je kraaasnaaa

  superkarma: 0 19.09.2002, 11:12:36
 4. avatar
  [1] Kájina [*]

  tak to jestli bude cekat az bude pro ni a snoubence na svete bezpecno,tak to se do konce zivota asi nevda

  superkarma: 0 19.09.2002, 08:08:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme