Bulvár

Pro koho byly letošní prázdniny plné lásky a pro koho plné smutku?

Nejen nám, obyčejným smrtelníkům, ale také světovým hvězdám a hvězdičkám přinesly letní flirty a lásky nové vzrušení do života. Na letošní prázdniny můžeme spíše už jen vzpomínat, ale malá sumarizace letních vztahů (zvláště těch cizích), v polovině září rozhodně neuškodí.
Nejnovější letní flirt si může na konto připsat někdejší česká lyžařka, dnes ex-manželka miliardáře, Ivana Trumpová. Několik srpnových týdnů strávila na luxusní jachtě v Saint Tropez spolu se svým novým objevem – tanečníkem londýnského baletu Rossanem Rubicondim. Dvojice byla spatřena při koupání v moři a při líbání na vodním skútru.
V srpnu našla svou novou lásku také Jennifer Lopez, která se teprve nedávno rozvedla se svým manželem – také tanečníkem – Crisem Juddem. Desetiměsíční manželství se rozpadlo pro „nepřekonatelné rozdíly.“ Jennifer teď prý miluje Bena Afflecka. Herce, který jí dal k dvaatřicátým narozeninám diamantový náramek, už znají dokonce i Jennifeřini rodiče.
Nad očekávání se rozvedla také Angelina Jolie. Svého manžela Billyho Bob Thorntona opustila letos v létě po více než dvouletém manželství. Novou partnerskou lásku Angie zatím nemá, ale jak sama prohlásila, jediným mužem v jejím životě je momentálně její syn Maddox, kterého adoptovala ještě s Thorntonem.
Rosie O´Donnel, kultovní americká moderátorka, tvrdí, že dítě je jediná bezpečná citová investice. Lásku k dítěti našli letos v létě jak Russel Crowe, který adoptoval černouška, tak Michael Jackson, který pravděpodobně přijal za své třetí dítě pojmenované Prince Michael II.
   
16.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:49:09
 2. avatar
  [2] Lucylle [*]

  Hugo: Ja teda ne!

  superkarma: 0 17.09.2002, 15:05:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme