Bulvár

Mladší syn princezny Diany chce napsat knihu o matčině dobrosrdečnosti.

Těžký, ale pro většinu Britů hodnotný úkol, si vybral nejmladší princ anglické monarchie Harry. Minulou neděli, při oslavě svých osmnáctých narozenin, totiž všem oznámil, že napíše knihu o své matce. Harry byl na své matce hluboce závislý a její smrt ho na dlouhou dobu uzavřela do sebe. Druhorozený syn prince Charlese a princezny Diany se chystá napsat knihu o všem, co jeho maminka udělala v životě dobrého. Potvrdil to i mluvčí britského královského klanu. „Je to cesta, jak si princeznu znovu připomenout. Harry napíše knihu o všech jejích dobrých skutcích,“ prohlásil.
Při letošním pátém výročí se v knihkupectvích objevila kontroverzní kniha, jejímž autorem je bývalý Dianin bodyguard Ken Wharfe. Obsah knihy a zejména drzost, s jakou Wharfe syrově popisuje život princezny Diany, otřásla celou královskou rodinou. Wharfe v knize například popisuje situaci, kdy Dianu viděl nahou, a nebo vzpomíná na to, jak vyskočila z balkónu jen proto, aby se ukryla před nemilosrdnými blesky senzacechtivých fotografů. Několik kapitol věnoval také popisování Dianina zármutku z „utajeného“ vztahu jejího manžela, prince Charlese a Kamily Parker Bowlesové.
Harryho kniha by však měla být zcela jiného ražení. Bulvární a plytké příběhy v ní zřejmě nezazní. S Harryho nápadem prý souhlasí i princ Charles, stejně jako jeho starší bratr William. V knize o své matce chce Harry vyzdvihnout zejména Dianinu dobrosrdečnost. „Chce popisovat její boj proti AIDS, charitativní akce v Africe nebo protesty proti nášlapným minám,“ upřesnil mluvčí rodiny.
   
11.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  aninas — #1 to jo milovala je

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:51:32
 2. avatar
  [1] aninas [*]

  To je dobre, protoze jeho maminka by za ne i dychala. Ja lady Di zboznuju, ale az mne mrazi po tele, jak je ten Harry podobny te bestii Hewitovi[nebo jak se to pise]

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 11.09.2002, 20:10:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme