Bulvár

Brosnan: Myslel jsem si, že jsem homosexuál!

Pierce Brosnan, který v devadesátých letech oživil legendu agenta 007 Jamese Bonda, připustil, že si kdysi myslel, že je gay. Fanoušci nezničitelného agenta si brzy budou moci počíst v jeho autobiografické knize, která co nevidět zaútočí na pulty irských knihkupectví. Jedna kapitola obsahuje právě i obsáhlou zmínku o jeho sexuální orientaci.
Brosnan v souvislosti s tím médiím přiznal, že byl ze své sexuality v šestnácti letech dost zmatený. „Byl jsem mladý a bezstarostný hippie s vlasy dlouhými po ramena a na tváři mi rašily vousy,“ prohlásil pro magazín Sky News. Vypadal tak prý proto, že si myslel, že je gay. „Gay ale opravdu nejsem,“ vysvětluje nyní Brosnan.
Fotograf Colin Curwood, který k jeho autobiografii nafotil řadu ilustračních fotografií vzpomíná, jak filmového hrdinu vyfotil v póze na pouličním karnevalu. Aby fotografie byla opravdu „k pokoukání“, přemluvil prý Brosnana k tomu, aby na sebe navlékl baletní šponovky.
Jako dospívající prý představitel agenta 007 velmi trpěl. Odjakživa byl velice umělecky zaměřený, což nebývá pro –náctileté puberťáky zrovna obvyklé. Žil s rodinou v Londýně, ale ze svého rodného Irska si s sebou přinesl silný severský akcent, který mu k „drsnému“ image příliš nepřidal. Zřejmě nikdo by v něm tehdy nehledal budoucího Jamese Bonda.
Čtvrtý celovečerný Bondův film už čeká ve filmovém archivu. Premiéra filmu Zemři jiný den bude do kin uvedena koncem tohoto roku.
   
09.09.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [2] hubajda [*]

    Sml67Sml67

    superkarma: 0 22.09.2012, 21:53:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme