Bulvár

Russell Crowe adoptoval černouška!

Obyvatelé americké filmové obce zvané Hollywood se v poslední době začali s adopcemi doslova předhánět. Snad všichni, kteří pro stříbrné plátno něco znamenají, už mají – ač to zní jakkoliv odpudivě – své „cizí“ dítě. Zatím poslední hereckou hvězdou, která se rozhodla starat o opuštěné dítě, je „drsňák“ Russell Crowe.
Minulé sobotní odpoledne byl spatřen „gladiátor“ Crowe v Los Angeles, jak si vyšlapuje ručku v ruce s malým černošským chlapečkem. Vypadali, jako by k sobě patřili odjakživa.
Blond hvězda, která je navzdory své nejslavnější roli ve filmu Gladiator spíše malého vzrůstu, vyrazila v sobotu ze svého hotelu v Beverly Hills i se svým synkem. Odjeli na druhý konec města, kde se konal přátelský baseballový zápas mezi kluby YMCA a Westchester District. Dvojice si pochutnávala na mexickém jídle a zatímco vzduchem svištěly baseballové míčky, Russell starostlivě objímal a pusinkoval svého malého synka. Jeden z přihlížejících novinám The Sun sdělil: „Russel se o chlapečka úžasně staral. Je vidět, že je mezi nimi silné pouto.“
Počet amerických hvězd, které v minulosti adoptovaly opuštěné dítě, začíná rapidně vzrůstat. Adopce podporuje i americký prezident George Bush spolu s hercem Brucem Willisem. Angelina Jolie, Calista Flockhart, Jodie Foster nebo Tom Cruise s Nicole Kidman – ti všichni už zajišťují domov adoptovanému roběti. V nejbližší době by se do řady náhradních rodičů prý měla zařadit i čerstvě provdaná Julia Roberts.
Russel Crowe se po skončení léta pustí do natáčení svého nového filmu. Půjde opět o historický snímek, tentokrát z napoleonské doby. První klapka k filmu Vzdálená strana světa padne v Mexiku.
   
29.08.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [9] hubajda [*]

  andulinka — #1 nekterej je od mamky kamaradka si vzala cernocha jmenuje se Ibrahym a odesla za nim do Anglie a je ve vztahu spokojena maji holcicku no ted je slecna

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:43:18
 2. avatar
  [8] Simba [*]

  JanaDr.: Pro mne tak moc ne, jsou zajímavější k

  superkarma: 0 27.11.2003, 17:25:53
 3. avatar
  [7] Aja [*]

  Zapomněla si hodinky a měla na ruce světlý proužek...

  superkarma: 0 30.08.2002, 07:49:20
 4. avatar
  [5] Aja [*]

  Já včera viděla opálenou černošku! FAKT!

  superkarma: 0 29.08.2002, 13:05:58
 5. avatar
  [1] andulinka [*]

  Mali cernousci jsou uzasne roztomili. Nevidela jsem jedineho ktery by nebyl. Taky znam par holek co zatouzily po cernem miminku a ted je maji.
  Jenze k mimcu i cerneho tatku a ten uz po svatbe tak roztomily neni .

  1. na komentář reaguje hubajda — #9
  superkarma: 0 29.08.2002, 01:33:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme