Bulvár

Michael Jackson má třetí dítě a nikdo neví s kým.

Zpěvák Michael Jackson, o kterém se uplynulých šest let téměř nevědělo, si nyní všechno vynahrazuje. V červnu veřejně označil šéfa hudebního vydavatelství Tommyho Mottolu za „ďábelského rasistu“, (Žena-in informovala) a to jen proto, že se kopií jeho posledního alba Invincible prodaly ve Spojených státech „mizerné“ dva miliony. Michael, který si za žádnou cenu nechce připustit fakt, že už je za zenitem, připravil minulý týden veřejnosti další šok.
Na kouzelnickém vystoupení v Las Vegas se totiž objevil se svými dětmi. Přítomnost pětiletého Prince Michaela a čtyřleté Paris, které má se svou bývalou ženou Debbie Rowe, nikoho příliš nepřekvapila. Na Jacksonově klíně však bylo ještě třetí dítě. Sedmiměsíční chlapeček, kterého Jackson pojmenoval Prince Michael II a označuje ho za svého syna.
Jackson se k tomu, jestli je Prince Michael II jeho biologickým synem nebo adoptovaným sirotkem, nevyjádřil. „Je to moje dítě,“ řekl jen lakonicky. Producent a dlouholetý Jacksonův přítel Gary Pudner přiznává, že se s roztomilým chlapečkem setkal už v dubnu. On sám se domnívá, že chlapcovo jméno je poněkud bizarní. Už proto, že Michaelův prvorozený syn se jmenuje téměř stejně. Jackson prý svého nového syna někdy nazývá jednoduše „třetí“ nebo „číslo tři.“ Spekuluje se také o tom, že „trojka“ je synem jeho bývalé ženy Debbie. „Všechno je možné, oni se navíc stále stýkají,“ řekl utajený zdroj.
Jaké je to asi být dítětem Michaela Jacksona? Jeho sídlo Neverlands Ranch, které si před šesti lety postavil, je spíše státem ve státě než bydlištěm. Na jeho pozemku je obrovská soukromá zoo, kde se prohání stále více žiraf a slonů. Jeho děti mohou jezdit parním vláčkem a svádět bitvy s vodními balonky. „Areál“ Jakcsonovy pevnosti doplňuje také osmdesátimístné soukromé kino.
   
26.08.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  bobatko — #2 me take ne

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:45:26
 2. avatar
  [7] Ťapina [*]

  K.: Přesně

  superkarma: 0 28.11.2003, 14:15:11
 3. avatar
  [2] bobatko [*]

  Co se týče to státu ve státě, tak by mi až tak nevadilo být Jacksonovým dítětem, ale radši tím adoptovaným

  1. na komentář reaguje hubajda — #8
  superkarma: 0 26.08.2002, 12:11:43
 4. avatar
  [1] macourek [*]

  superkarma: 0 26.08.2002, 11:44:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme