Bulvár

Bývalý americký prezident bude mít vlastní televizní show.

Aby bývalý americký prezident měl v televizi svůj vlastní diskusní pořad, to tu skutečně ještě nebylo. Bill Clinton, dvaačtyřicátý americký prezident, kterého loni v úřadu nahradil George Bush junior, už se o to podle Variety snaží delší dobu.
Šestapadesátiletý Clinton, který proslul potencí jak politickou, tak sexuální, oslovil své dlouholeté přátele z Arkansasu, manžele Thomasonovy, s podobným záměrem už loni v květnu. Tento manželský pár, který se věnuje televizní produkci, přišel za manažery televizní stanice NBC na nabídl jim skutečně neobvyklý nápad: Bill Clinton bude na vaší obrazovce moderátorem vlastní talk-show. Do konce se však nabídka nikdy nedotáhla. Clinton byl totiž velice náročný na svůj honorář. Za „propůjčení“ své osobnosti k televizním účelům si chtěl naúčtovat neuvěřitelných 50 milionů dolarů.
V současné době Clintonovi zástupci jednají s televizní stanicí CBC. Nápad je stejný, jen cena je prý už o něco příznivější. Ekonomické časopisy nyní spekulují o úspěšnosti jeho show. Dojde zřejmě ke sledovanostnímu boji mezi zatím nejoblíbenějšími pořady tohoto typu na americkém televizním trhu, Oprah a Nightline.
Už příští měsíc by se měl Bill Clinton dozvědět, jestli ho stanice CBC „bere“.
   
23.08.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 21:46:04
 2. avatar
  [4] Simba [*]

  Proč ne, ať si klidně dělá moderátora.

  superkarma: 0 27.11.2003, 17:20:29
 3. avatar
  [3] aninas [*]

  Jinak, az na tu bambuli na nose to byl jeden z nejhezcich prezidentu USA. Ani J.F.Kennedy se mi tak nelibil, jenom Robert, ale ten myslim nestihl prezidentovat. No, nebyl o nic vetsi lhar, nezjsou vsici ostatni. Ona kdyby Hillary nebyla studena jak psi cumak [jinak to byla velice moudra a chytra zenska, teda porad je!], co se sexu tyce, tak to nemusel hledat jinde.
  A ze bude mit svoji show? Proc ne? Je mi to suma-fuk, ale kdyz nad tim tak premyslim, tak se asi radeji podivam na show Billa Clintona nez na nejakej ten emerickej krvak, kde uz nevi, jak by ty krvave sceny natocili co nejnechutneji

  superkarma: 0 25.08.2002, 23:50:57
 4. avatar
  [2] aninas [*]

  Stan Houser: cau housere, zdravi Saskatchewan. Udej souradnice

  superkarma: 0 25.08.2002, 23:44:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme