Bulvár

V Británii mají gayové psí život.

Jeden by si myslel, že v dnešní době mají v civilizované zemi homosexuálové stejná práva jako jejich heterosexuální spoluobčané. Co na tom, že se mají dva kluci rádi, například v sektoru služeb jsou to prostě zákazníci a basta.
To si mysleli i dva zaměstnanci reklamní agentury v Londýně, dvaatřicetiletý Nigel a devětadvacetiletý Ian, kteří se v červenci rozhodli strávit nějaký čas ve venkovském hotýlku. A protože s sebou brali psa, vybírali si hotel podle toho, zda je tam čtyřnohým miláčkům vstup povolen. Jeden takový penzion našli a těšili se na procházky se psem a poklidnou dovču. Jaké však bylo jejich překvapení, když byli zakrátko po svém příjezdu z hotelu vykázáni samotným jeho majitelem, který se domákl, že jsou jeho dva hosté „čtyřprocentní“!
„Byli jsme totálně poníženi,“ rozčiloval se Nigel pro list The Sun. „Ten člověk říkal něco v tom smyslu, že to, co děláme, je nemorální.“ Oba rozhořčení muži poté hotel i se svým psem opustili a okamžitě si šli stěžovat na policii.
Ačkoliv se jedná o očividnou diskriminaci, kterou majitel hotelu dokonce připustil, stejně si jedenapadesátiletý hoteliér, který má rád psy, ale nesnáší gaye, vedl svou: „Já jsem majitel tohoto domu a jsem zodpovědný za to, co se tady děje!“
Hm, tak tomu se taky říká pohostinnost…
   
12.08.2002 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [24] hubajda [*]

  tady je to sila

  superkarma: 0 22.09.2012, 17:30:03
 2. avatar
  [23] Ťapina [*]

  Nicméně majitel hotelu by měl asi mít možnost vybírat si, koho tam pustí a koho ne. Prostě zákon trhu.

  superkarma: 0 01.12.2003, 20:23:34
 3. avatar
  [20] bobatko [*]

  ještěrka. víš co to je vůbec pedofil???? nemusí to být ten, co v křáku znásilňuje holčičku.... Máte ty pojmy nějak na háku a víte jen to, co slyšíte v TV - pedofil obtěžoval děti ze sídliště a blablabla.

  superkarma: 0 14.08.2002, 09:10:39
 4. avatar
  [19] ještěrka.ehp [*]

  Pedofil, který je pro děti lepší než vlastní rodiče???!!! Bobatko tys to doma asi nemela jednoduchy

  superkarma: 0 13.08.2002, 11:15:02
 5. avatar
  [18] bobatko [*]

  kruťte si hlavou nad čím chcete, já se zamýšlet nemusím. znám jich pár, ale stačí mi. neva mi, když si najdou partnera, kterého milujou, jako jsem mluvila o dvou ženách, jsou skvělé, chodí za ruku, jejich děti )děti jedné z nich, když byla vdaná) je berou. a jsou prima. ale snad všichni ostatní, které znám jsou promiskuitnější než lehké děvy. vidím souseda, jak se vodí s děvčaty a potom jak hodně rychle zavírá dveře za "kamarádem". tohle fakt stojí za toleranci. Skutečně. vsadím se, když se na něj podívám, tak dycky používá ochranu. Jisto jistě.
  jak víte, že člověk se pedofilem nerodí? pedofil není člově (ale může být), co děti sexuálně zneužívá. (stejně jako kterejkoliv chlap nás může znásilnit). je to člověk, který děti miluje, rád si s nimi povídá a třebas je pohladí po vláskách. jsou někdy mnohem chápavější, než vlastní rodiče. Dítě se zeptá A proč mami? a matka mu řekne drž už konečně hubu. nebo toto jste nykdy neslyšeli?
  asi se to netýká homosexuality, ale tu jste jednoznačně přijali a všechno ostatní odsoudili jako úchylky.

  superkarma: 0 13.08.2002, 08:07:58
 6. avatar
  [17] Lotka [*]

  Taky kroutím hlavou na bobatkem

  superkarma: 0 12.08.2002, 19:42:29
 7. avatar
  [8] bobatko [*]

  Nikola: hmmm,, tak mi řekni co vím a co nevím, můžeš mně poučit, ty chytrolíno, když máš mezi nimi tolik přátel.
  nebo obojí... hlavně, že ty víš, o čem mluvíš. když budu chtít, taky se můžu tahat se všema, ale to neznamená, že jsem na holky, to může dělat každej, znám kupy lidí, co to dělaj, protože si myslí, že budou zajímavější, 4% jsou 4%, lepší než 96%

  Podle tebe je asi normální i pedofil nebo nekrofil, nedejbože zoofil, proč bychom je neměli tolerovat, viď??? je to přece jejich věc. Nebo v tom přece jenom vidíš nějaký rozdíl??? ráda se nechám poučit....

  superkarma: 0 12.08.2002, 14:42:28
 8. [5] Radka JS [*]

  Třeba výše zmíněný majitel hotelu měl nějakou špatnou osobní zkušenost . Nebo jenom není toleratní, to se může stát. Je to koneckonců opravdu jeho dům... Já osobně proti homosexuálům nic nemám. Já myslím, že to v životě nemají opravdu lehké. S tou bisexualitou to je trochu složitější. Ale ať si každý vezmě do postele ko´ho chce!

  superkarma: 0 12.08.2002, 13:11:24
 9. avatar
  [3] bobatko [*]

  Já nevím, mi to taky připadá trochu uhozený, třebas dva chlapi jak se líbají a tak. už proto že jsou to jinak většinou uhození - narušení - lidi. třebas bisexualita jakožto taková neexistuje, je to prý rozežranost. Říká se, že člověk se homosex. rodí, ale aby byl někdo na všechno? To musí být nesmysl. v tomhle jsou chlapi možná normálnější, ale moc normálních lesbiček neznám. Snad jenom jeden pár, ten je v poho. Ale rozhodně rto neodsuzuju, je to jejich věc, kdo si koho bere do postele.

  superkarma: 0 12.08.2002, 12:15:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme