Bulvár

Naomi Campbell u soudu kvůli svým drogovým avantýrám.

Světová supermodelka Naomi Campbell proslula svými hysterickými scénami. Několikrát už kvůli tomu stála před soudem a několikrát musela zaplatit vysoké odškodné. Například jedné ze svých posledních asistentek vzteky doslova omlátila o hlavu telefon a způsobila jí tak četné podlitiny. Koncem minulého roku začínaly na povrch prosakovat fámy, že modelka bere drogy. Minulou středu se obhajovala před odvolacím soudem.
Zapletená je do toho také druhá strana, totiž britské noviny Britain´s Daily Mirror, které informace o modelčině závislosti na drogách přinesly jako první. Po velkém mediálním rozruchu platilo vedení těchto novin dvaatřicetileté modelce pokutu ve výši téměř pět a půl tisíce dolarů. „Černá gazela“, jak ji nazývají návrhářští mágové, je zažalovala za neoprávněný „vstup“ do svého soukromí. Deník otiskl několik článků o tom, jak Naomi svádí marné boje s drogami a také o její údajné účasti v terapeutické skupině na pomoc narkomanům.
Pomyslná jádra sporu existují hned dvě. Naomi říká, že noviny neměly právo vniknout do jejího soukromého života a psát o věcech, které jsou pouze atraktivní pro čtenářskou veřejnost a nikoliv pravdivé. Novináři z Britain´s Dailly Mirror pak tvrdí, že informace pravdivé byly, a hájí své právo na svobodu slova.
Během posledního slyšení soudce Michael Morland řekl, že „noviny napadly její osobu nepřípustným způsobem.“
Stanovisko novin, vyřčené z úst jejich právníka Desmonda Browna pak zní: „Campbellová je notorická hysterka a neumí se ke svému okolí chovat. Co se týče drog, lže.“
   
07.08.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml58

  superkarma: 0 22.09.2012, 20:29:31
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Taky jí to nevěřím

  superkarma: 0 30.11.2003, 10:44:57
 3. avatar
  [3] Simba [*]

  slečna: Nejsi trochu mimo? Naomi a ...dobrý vtip

  superkarma: 0 27.11.2003, 14:49:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme