Bulvár

Sharon Osbourne, manželka světové hvězdy Ozzyho, trpí rakovinou.

To dopoledne, 12. července, působilo na první dojem zcela normálně. V honosném sídle rodiny Osbournových v Beverly Hills se dívá Sharon se svou starší dcerou Aimee na televizi. Je téměř jedna hodina odpoledne, když Sharon schází po schodišti dolů v poněkud usedlém černém outfitu, botách od Chanela a s oslnivým náhrdelníkem „Kruh života“, který jí nedávno věnoval její pozorný manžel Ozzy. Právě on po chvíli volá, aby se ujistil, zda jeho žena už snědla oběd. Uvařila ho mladší dcera Kelly. Po chvíli telefon zvoní znovu. Je to Ozzy. Říká své ženě, že nebude pokračovat ve svém turné Ozzfest a bude se o ní starat doma. Rockový idol prý Sharon volá i několikrát za den, jen aby slyšel její dech. Na první pohled šťastná rodina. Kdyby ovšem Sharon Osbourne netrpěla rakovinou.
„Je to pro mě velice těžké, pro nás oba je to velice těžké,“ řekla Sharon pro časopis People. Pro „drsňáka“ Ozzyho, heavy-metalového Boha, znamenala zpráva o Sharonině chorobě šok. Stejně jako pro jejich tři děti, Aimee (18), Kelly (17) a Jacka (16). Ta nejtěžší bitva však všechny ještě čeká. Devětačtyřicetileté Sharon zjistili lékaři rakovinu 1. července. Za dva dny poté, v den jejich dvacetiletého výročí sňatku, jí museli chirurgové odstranit malý nádor z nohy. Další rána zasáhla Osbournovy 8. července, kdy chirurgové zjistili, že jeden ze dvou sousedních nádorů odstraněných během testů na pozitivitu rakovinových buněk, je zhoubný. „Nebyla to ta nejlepší zpráva,“ říká Sharon, která brzy nastoupí na tříměsíční chemoterapii. „Myslíte si, že se vám to nemůže stát. Cítíte se neohrozitelní. To, co následuje potom, je však jen strach a rozčarování,“ přiznává.
Sharon Osbourne, která do poslední chvíle o svém stavu tvrdila, že je „velmi, velmi dobrý“, čelí neštěstí s hojnou podporou své rodiny. Vždy, když ji v životě potkalo něco zlého, vypořádávala se s tím pomocí svého typického „oplzlého“ humoru. „Proč nemohu mít na své vagíně roztomilý nádor ve tvaru srdce?“ řekla prý.
„Mockrát jsem se už modlil, věřte nebo ne,“ říká otec Ozzy, který nedávno „obohatil“ svou rodinu o dvacet milionů dolarů, když nechal svět nahlédnout do svého soukromí prostřednictvím Reality TV. „Ona je můj celý svět. Je to nejlepší milenka, jako jsem kdy měl. Je to můj nejlepší přítel, jakého jsem kdy měl. Byla po mnoho let pilířem mé síly,“ přiznává zpěvák, který se v minulosti proslavil několika aférami s drogami, alkoholem a nevázaným stylem života.
   
25.07.2002 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Silveig — #4 to bych tak nerekla co je na tom

  superkarma: 0 22.09.2012, 17:15:58
 2. avatar
  [4] Silveig [*]

  Tak miluje svou ženu....co na tom že jí chtěl zabít....

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 25.07.2002, 13:50:39
 3. avatar
  [3] Lotka [*]

  Ozzyho mám ráda a je milé, jak miluje svou ženu. Ať jim to vyjde

  superkarma: 0 25.07.2002, 06:02:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme